Дата народження
02 квітня 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Олексій Нагрудний

Український і російський актор театру і кіно, співак, телеведучий. Знімався в серіалах "Особистий інтерес", "Обручка з рубіном" та ін.

Дата народження:
02.04.1974 р.
Рідне місто:
Рубіжне (Луганська область)

Олексій Нагрудний з ранніх років тяжів до творчості. Майбутній актор навчався в Сєвєродонецькому музичному училищі по класу баяна-акордеона. Здобувши середню освіту, він вступив до Київського національного університету культури і мистецтв. Там Олексій навчався на факультеті театральної режисури. Набагато пізніше Нагрудний пройшов вищий курс у Санкт-Петербурзькій державної академії театрального мистецтва.

Свою кар'єру він почав у 1998-му році. Тоді Олексій Нагрудний став одним із вокалістів гурту «Іграшки». Через 3 роки він завершив музичну кар'єру і впритул зайнявся акторською діяльністю.

Так, у 2002-му році Олексій увійшов до складу акторської трупи театру «Браво». Пізніше він став поєднувати зайнятість із роботою в Театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра. У 2004-му році Олексій Нагрудний кинув обидві трупи та перейшов до Молодого театру.

Через 3 роки Нагрудний почав грати в московському Театрі музики і драми Стаса Наміна. Там колишній співак працював до 2010-го року. Після того він приєднався до київського театру «Золоті ворота».
Варто відзначити, що кінодебют Олексія відбувся ще у 2004-му році. Тоді йому дісталася невелика роль міліціонера Клепакова в серіалі «Небо в горошок». Крім того, Олексій Нагрудний веде різні шоу на телебаченні. Зокрема, він працював на таких каналах, як «УТ-1» і «1+1».

Особисте життя

У 2007-му році, коли Олексій Нагрудний знімався в романтичному серіалі «Серцю не накажеш», з ним сталася не менш романтична історія. На кіномайданчику він познайомився з російською актрисою Ольгою Чурсиною. У пари швидко зав'язалися любовні стосунки. Незабаром Олексій і Ольга зіграли весілля. Однак скоростигле кохання швидко зів'яло. Подружжя прожило в шлюбі недовго, але щасливо. У тому ж 2007-му році пара розлучилася.

З одного шлюбу Олексій перейшов в інший. Правда, цього разу актор вирішив не поспішати та пожити в цивільному союзі. Його обраницею стала Світлана Горошкова. Дружина актора є відомим у кіношних колах кастинг-директором.

У 2008-му році у Нагрудного народився син Олександр.

Олексій і Світлана узаконили свої стосунки у 2019-му році.

Весілля в європейському стилі пройшло в центрі Києва. Наречена була одягнена в коротку дизайнерську сукню від Юлії Заєць. Серед гостей були присутні безліч зірок кіно.

Статок

Інформація про доходи Олексія Нагрудного не представлена у відкритих джерелах.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\06 июнь\24-27.06\24.06\Алексей Нагрудный.jpg

Дата народження
02 квітня 1974
Країна
Україна
Соцмережі