Дата народження
24 липня 1981
Країна
Україна
Соцмережі

Олексій Потапський

Потапський Олексій Юрійович: секретар Одеської міської ради та зять одіозного одеського ексмера Олексія Костусєва

Потапський Олексій Юрійович: ексрегіонал і нинішній бппшник, який став секретарем міськради Одеси, як компроміс між Трухановим і Гончаренко.

Біографія

Потапський Олексій Юрійович народився 24 липня 1981 року у місті Одеса.

Освіта

Олексій закінчив Рішельєвський ліцей. Потапський має дві вищі освіти: математика (Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, 2003) та економіста (Одеський державний економічний університет, 2005).

Сім'я

Олексій Потапський одружений. Обраницю звуть Ганна Чередниченко (1976 року народження). Вона є донькою колишнього мера Одеси Олексія Костусєва (при цьому Ганна по батькові Анатоліївна, оскільки перша дружина Костусєва позбавила його батьківських прав) і старшою сестрою нардепа Олексія Гончаренка. Згідно з декларацією Потапского, Ганна займається незалежною професійною діяльністю (вона приватний нотаріус).

У подружжя двоє дітей: доньки Вероніка (2008) і Мілана (2014 року).

Кар'єра

Протягом п'яти років (2002-2007) Олексій був економістом у банку «Південний». З 2010 по 2015 рік він обіймав посади заступника директора спочатку у ВАТ «Електронмаш», а потім у «Видавництві Чорномор'я». Паралельно з цим десять років (2005-2015) Олексій Потапський був фізичною особою-підприємцем.

З 2008 року Олексій є членом громадської організації «Якість життя».

У 2014 році Потапський на виборах до Верховної Ради був довіреною особою кандидата у народні депутати по 138-му округу Ганни Крижановської.

Олексій у 2010 році у якості кандидата від Партії регіонів став депутатом Одеської обласної ради. Через п'ять років, як член Блоку Петра Порошенка «Солідарність» знову зайняв місце у міськраді. З листопада 2015 року він є її секретарем.

Компромат

За даними преси, Олексій Потапський "близький соратник і друг нардепа Олексія Гончаренка, одружений на його сестрі, відповідно доводиться зятем ексмеру Олексію Костусєву. Політолог Анатолій Бойко каже, що фігура Потапского - скоріше компроміс між групою Гончаренко-Шмушковича і Трухановим".

Як відзначають одеські журналісти, Олексій Потапський, перебуваючи на посаді голови "КП облради, яке контролює "Видавництво "Чорномор'я", де друкуються бюлетені на вибори, відмив 40 млн на ремонті цієї адмінбудівлі".

Декларація

У березні 2019 року Олексій Потапський подав електронну декларацію за минулий рік.

Секретар міськради володіє однією квартирою (52,5 кв.м.) та офісом (54,8 кв.м) в Одесі і однією земельною ділянкою (290 кв.м.) у Таїровому Одеської області. Ганна Чередниченко - власниця двох одеських квартир (129 і 106,5 кв.м.).

Власного автомобіля у Потапського немає. Зате двома автомобілями володіє його дружина: Mercedes-Benz ML 320 CDI 4MATIC 2008 року випуску і Mazda 03 2014 року випуску.

Річний оклад секретаря Одеської міської ради - 317,5 тисяч гривень. Ганна Чередниченко заробила - 169,7 тисячі гривень.

Банківських рахунків у подружжя немає. Готівковими коштами Олексій Потапський задекларував 80 тисяч доларів і чверть мільйона гривень. У його дружини "готівкою" є 50 тисяч доларів.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=Cgun9SBNfFI 

Дата народження
24 липня 1981
Країна
Україна
Соцмережі