Дата народження
18 червня 1966
Країна
Україна
Соцмережі
244

Олексій Резніков

Радник мера Києва (з 2018-го року до цього дня), заступник мера Києва з питань соцзабезпечення, освіти, культури, туризму і реклами (2016-2018 рр.), Депутат Київради (VI, VII скликання), адвокат

Дата народження:
18.06.1966 р.
Рідне місто:
Львів

Після школи Олексій Резніков вступив до Львівського національного університету ім. І. Франка. Там хлопець вивчав юриспруденцію. У студентські роки він організував університетську команду для гри у «Що? Де? Коли? ».

Свій трудовий шлях Олексій Резніков почав у 1983-му році. Тоді він влаштувався токарем. Через рік Льоша відбув на службу в армію. Повернувшись на громадянку, він продовжив токарський шлях. У результаті він став токарем ІІ розряду.

У 1989-му році майбутній чиновник почав працювати палатним санітаром. На цьому кар'єрні дивацтва Олексія не скінчилися. Пропрацювавши 2 роки санітаром, він перейшов на посаду заступника директора брокерської фірми «Галицькі цінні папери». Ось так, фактично “з грязі в князі”. Ще через 2 роки Резніков очолив цю компанію.

У 1994-му році Олексію Резнікову вдалося отримати адвокатську ліцензію. Через 5 років він став заступником голови Центру розвитку українського законодавства.

У 2000-му році Олексій Резніков став засновником компанії «Правіс», далі відомої як «Magisters».

У 2008-му році Резніков переміг на виборах до Київради. На той момент він перебував у політсилі Миколи Катеринчука.

Паралельно Резніков вів викладацьку, юридичну та адвокатську діяльність.
У 2014-му році Олексій став депутатом Київради за списками партії «УДАР». Трохи пізніше його призначили заступником мера і секретарем Київради. Під сферу діяльності Олексія Резнікова потрапили сфери культури, туризму, освіти, соціального забезпечення і реклами.

У 2018-му році Олексій Резніков пішов з посади, але залишився радником мера з питань розвитку міста.

Особисте життя

Олексій Резніков був одружений, але любов не виявилася вічною і шлюб розпався. Проте, пара встигла народити сина. Сина назвали на честь батька — Олексій.

Скандали

Олексій Резніков не фігурує в скандальних хроніках. Найгучніший скандал, пов'язаний з ним, розгорівся у 2008-му році. Якраз тоді Олексій вперше став депутатом Київради. Але 3 з 5-ти членів фракції Миколи Катеринчука, в якій перебував Резніков, стали синхронно голосувати з однопартійцями Черновецького. 

Олексій продовжив відкрито виступати проти ідей «Льоні Космоса». У 2009-му році в знак протесту він перестав з'являтися на засіданнях.

Статок

Згідно з декларацією за 2017-й рік, Олексій Резніков заробив 506354 грн. У готівці він тримає 438000 євро.

Олексію Резнікову належать 6 земельних ділянок в с. Кийлів (Бориспільський район) та 2 квартири в Києві. Його автопарк налічує 2 легкові автомобілі («AUDI A8» і «Volkswagen Amarok»), а також мотовсюдихід «Kawasaki TERYX UTV» і квадроцикл «Kawasaki BRUTE FORCE ATV».

Резніков володіє трьома одиницями наручних годинників від таких елітних брендів, як «Vacheron Constantin», «Patek Philippe» і «Breguet». Також йому належать 2 мисливські карабіни фірм «Zbroyar» і «Blaser».

Фото й відео

Дата народження
18 червня 1966
Країна
Україна
Соцмережі