Дата народження
13 липня 1968
Країна
Україна

Олексій Урсуленко

Урсуленко Олексій Анатолійович: херсонський бізнесмен-мільйонер, ексдепутат, кандидат в мери

Урсуленко Олексій Анатолійович - приватний підприємець, який разом із дружиною та сином має десятки гектарів землі та заробляє на бізнесі мільйони гривень. Свого часу балотувався в мери Херсона, однак програв вибори Володимиру Сальдо. 

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра
5. Декларація

Біографія

Олексій Урсуленко народився 13 липня 1968 року в селі Олександрівка Кіровоградської області. У 1970-му разом із батьками переїхав у Херсон, де проживає дотепер.

Сім'я

Одружений з Урсуленко Оленою. Дружина займається підприємницькою та громадською діяльністю. Працює секретарем Херсонської міськради. Має сина, який закінчив Одеську юридичну академію.

Освіта

Після закінчення школи Олексій навчався на факультеті біології та сільського господарства в Херсонському державному педагогічному інституті (ХДПІ).

Згодом закінчив Міжрегіональний інститут бізнесу в Херсоні, де отримав дві спеціальності - з маркетингу та бізнес- адмініструванню.

Кар'єра

За даними автобіографії, з 1995 року Олексій Урсуленко розвиває власний бізнес. 

Заснував підприємство з виробництва хліба та кондитерських виробів. 

Відкрив магазин напівфабрикатів. Пізніше заснував сільськогосподарське підприємство. Є власником торгових марок “Оса” та “Коло”.

У 2002 році балотувався в народні депутати. Через два роки намагався пройти до Херсонської міської ради. У 2007-му став одним із керівників ГО “За майбутнє Херсона”, а згодом - членом виконкому міськради.

У 2010 році переміг на місцевих виборах. Обраний депутатом Херсонської міської ради 6-го скликання, в яку пройшов від партії “Фронт Змін”.

У 2014-му балотувався в мери міста, однак програв вибори Володимиру Сальдо. Про політичні погляди та свою роль у вирішенні громадських проблем Олексій Анатолійович розповів в інтерв’ю виданню “Мост”.

Декларація

У відкритих джерелах вдалося знайти лише декларацію чиновника за 2013 рік, у якій він вказав власний дохід у розмірі більше 30 мільйонів гривень. Дружина Урсуленка за звітний період заробила всього 1,5 мільйона гривень.

У власності Олексія та Олени тоді знаходився житловий будинок площею 319 кв.м, близько десятка земельних ділянок та кілька великих нежитлових приміщень. 

В автопарку депутата було близько 35 легкових та вантажних автомобілів, більшість з яких - іномарки. Ще два автомобілі “Тойота” та “Порше” були записані на його дружину.

На початку 2019-го свою декларацію за минулий рік подала дружина чиновника Олена Урсуленко. В документі вона зазначила сімейні доходи та майно. 

Так, сім’я ексдепутата як і раніше володіє великою кількістю нерухомості - землями, будинками, нежитловими приміщеннями. Крім того, у них залишився великий автопарк із трьох десятків автомобілів. 

Що стосується доходів, то пані Олена заробила за 2018 рік 770 600 гривень, її чоловік Олексій - всього 288 200 гривень, а син - 10 600 гривень. Тобто доходи Урсуленка за останні кілька років сильно зменшились.

Крім того, бізнесмен разом з дружиною зберігали 3,7 мільйона гривень готівкою та ще кілька десятків тисяч - на банківських рахунках.

Дата народження
13 липня 1968
Країна
Україна