Дата народження
19 травня 1989
Країна
Україна
Соцмережі
772

Олексій Завгородній

Співак Позитив

Дата народження: 19.05.1989 р.

Рідне місто: Київ

Справжнє ім'я співака - Завгородній Олексій Іванович.

З ранніх років Позитив навчався в Дитячій київській академії мистецтв. В 11 років він почав співпрацювати з репером і продюсером Потапом. Це знайомство дало співакові відмінний старт в шоу-бізнесі. Разом зі своїм наставником він виступив на багатьох концертах у різних країнах.

У 2004-му році Позитив став учасником групи «new'z'cool». У 2010-му році він увійшов до складу дуету «Время и стекло». Через 4 роки Позитив став одним з вокалістів бой-бенду «Мізки». Продюсером всіх цих проектів є Потап.

У листопаді 2017 го року виходить скандальний кліп на пісню «Малібу» з нецензурним текстом. Виконавцями є ПЗП (Позитив) і ПТП (Потап).

Ще в шкільні роки Позитив почав озвучувати фільми, чим періодично займається донині.

Позитив також активно бере участь в телешоу.

Співак любить хвалитися своїми татуюваннями. Першу тату він зробив у 12 років. Тоді він і його друзі зробили саморобну машинку для тату. Конструкція включала в себе стрижні від гелевих ручок. За допомогою цього пристрою хлопці наносили татуювання собі та друзям. Придбавши такий досвід, Позитив рекомендує наносити тату тільки за допомогою професіоналів.

Псевдонім співака чудово характеризує його характер. Льоша відрізняється веселим темпераментом. Він дуже любить труїти жарти разом з напарницею по дуету Надею Дорофеєвою. Навколишні часто стають жертвами підколів цієї музичної парочки. Співаки відзначають, що завжди намагаються розвеселити людину, якщо бачать, що їй сумно.

Особисте життя

У 15 років Позитив зав'язав стосунки з Ганною Андрейчук. 17-го серпня 2013 року відбулося їх весілля.

Скандали

У 2017-му році Надя Дорофєєва, вокалістка гурту «Время и Стекло», опублікувала на своїй сторінці примітне фото. На знімку Позитив ніжно цілується зі своїм продюсером Потапом. Такий кадр спровокував бурхливу реакцію фанів.

Обурення української публіки викликає концертна діяльність Позитива в Росії, а також його політизовані загравання з тамтешньою публікою.

Статок

У 2017 році дует «Время и Стекло» увійшов в десятку найуспішніших зірок українського шоубізу. Прибуток групи склав 1,2 млн USD.

Дата народження
19 травня 1989
Країна
Україна
Соцмережі