Дата народження
01 грудня 1963
Країна
Україна
Соцмережі

Олена Фіданян

Керівник департаменту освіти та науки КМДА

Дата народження:
01.12.1963 р.
Рідне місто:
Київ

Олена Фіданян — вчитель початкових класів за фахом. Крім того, вона закінчила Національну академію державного управління при Президентові України.

Свою кар'єру Олена почала в 1983-му році. Тоді вона влаштувалася вчителькою молодших класів київської школи №240. До 1994-го року Фіданян пропрацювала педагогом у різних ЗОШ. Після вона перейшла на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи в школі №139 Шевченківського району.

З 1997-го року Олена Фіданян розпочала свою кар'єру в структурах КМДА.
У 2013-му році вона стала помічником-консультантом нардепа Лілії Гриневич.
Через рік Олена Фіданян зайняла пост глави департаменту освіти і науки КМДА.

Особисте життя

Олена Фіданян перебуває у шлюбі. Ім'я її обранця — Олег.

Скандали

За деякими даними, у 2012-му році Олена Фіданян перебувала у виборчому штабі Віталія Журавського, який брав участь у парламентських виборах. Будучи на посаді чиновника, Фіданян відкрито агітувала електорат за регіонала Журавського. Після виборів її риторика змінилася. Штука в тому, що вона стала помічницею Лілії Гриневич, соратниці Юлії Тимошенко.

У каденції мера Віталія Кличка Фіданян знову отримала посаду начальниці департаменту освіти і науки, молоді та спорту. Ефективність її праці часто ставиться під сумнів. Однією з кричущих недоробок чиновниці стали труднощі з дитячими садками. Відправити дитину в такий заклад стало практично неможливо, але ситуація не вирішується. У підсумку у 2016-му році на сайті КМДА з'явилася петиція з вимогою звільнити Олену Фіданян. У тексті повідомлялося, що Фіданян не відповідає займаній посаді, не володіє професіоналізмом, чесністю і відданістю справі. На думку автора петиції, Олена Фіданян завдає шкоди іміджу чиновників, через її некомпетентність департамент не справляється з покладеними на нього завданнями. 

Автор документа також послався на те, що за 2015-й рік департамент не виконав програму, на яку були виділені бюджетні кошти. Крім того, в тексті петиції повідомлялося, що Олена Фіданян стимулює побори в школах, які тепер називаються благодійними внесками та веде рейдерську діяльність. До речі, у зв'язку з цим студенти вийшли на мітинг під стіни Кабміну з вимогою звільнити Фіданян. Крім того, Олена проводить закупівлі за завищеними цінами.

Петиція набрала більше 10 тис. голосів, але на розгляд Київради не потрапила. Причиною послужило те, що 7000 голосів було заблоковано у зв'язку з фальсифікацією. Активісти вважають, що голоси зникли з іншої причини. З'ясувати обставини вони попросили у кіберполіції.

Пізніше Олена Фіданян взяла участь у ліквідації єдиною вечірньої школи для незрячих і слабозорих. Причиною назвали оптимізацію бюджетних коштів.

Статок

Як свідчить декларація за 2018-й рік, заробіток Олени Фіданян склав 499049 грн.
Її чоловік тримає на банківському рахунку 203 500 грн.

Родині Фіданян належать земельна ділянка в Процеві (1250 м²) і квартира в Києві (86 м²).

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\05 май\27-31.05\27.05\Елена Фиданян.jpg
Дата народження
01 грудня 1963
Країна
Україна
Соцмережі