Дата народження
03 червня 1990
Країна
Україна
Соцмережі

Олена Фокіна

Фокіна Олена Олегівна: “бездомний” депутат, яка їздить на Тойоті за півмільйона гривень

Фокіна Олена Олегівна - юрист за освітою. Вже кілька років працює депутатом міської ради, є членом партії “Солідарність”. Не маючи власного житла, купила дві іномарки, які обійшлися їй у 750 тисячгривень.

  1. Біографія
  2. Сім'я
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Декларація

Біографія

Олена Фокіна народилася 3 червня 1990 року в Одесі.

Сім'я

За даними видання “Чесно”, депутат незаміжня. При цьому на своїй Фейсбук-сторінці вона вказала, що перебуває у шлюбі. 

Освіта

Закінчивши Одеську гімназію №8 з поглибленим вивченням англійської, у 2007 році Олена вступила до “Одеської юридичної академії”. Під час навчання проходила юридичну практику в Апеляційному суді Одеської області, а також стажувалася як журналіст в ТРК “Академія”. 

Згодом пройшла курс з міжнародних відносин та ділової англійської мови в Regent school. Також підвищувала кваліфікацію в сфері журналістики в Одеській кіношколі ім. Віри Холодної. 

Отримавши диплом магістра в Одеській юридичній академії (2012), Фокіна протягом року стажувалася в Департаменті міжнародних відносин Одеської міськради. 

З 2015-го продовжила навчання в Одеському регіональному інституті державного управління при Президентові України. 

Кар'єра

Свій трудовий шлях жінка розпочала у 2013 році. Тоді вона влаштувалася головним спеціалістом з оренди та приватизації в одне із управлінь облради. Через рік стала заступником директора з економічних питань комунального підприємства “Облтрансбуд”. 

Протягом трьох років (2015-2018) очолювала компанію “Украгро-Буд”. 

У 2017 році також взяла під керівництво “Телерадіокомпанію Одеської національної юридичної академії”, в якій працює і досі.

Політикою Олена Фокіна почала займатися у 2015 році. Тоді вона була обрана депутатом Одеської міської ради 7-го скликання, в якій очолила постійну комісію з питань транспорту, дорожнього та морського господарства. Крім цього, стала заступником голови фракції БПП “Солідарність”, членом якої є дотепер.

Декларація

Згідно з електронною декларацією за 2018 рік, загальний дохід депутатки склав всього 64 217 гривень. Тобто в місяць вона заробляла близько 5 тисяч гривень. Жодних інших видів доходу чи заощаджень Олена Олегівна не задекларувала. 

Цікаво, що за офіційними даними Фокіна не має власного житла, проте володіє двома автомобілями (Toyota Avalon та Toyota Camry 2008 р.в.) загальною вартістю 750 тисяч гривень.

Також у її власності знаходиться земельна ділянка в Олександрівці Одеської області, яку вона придбала у вересні 2014 року. 

Дата народження
03 червня 1990
Країна
Україна
Соцмережі