Дата народження
04 травня 1973
Країна
Білорусь
Соцмережі

Олена Коляденко

Український хореограф, режисер-постановник та продюсер. Керівник шоу-балету «Freedom» та гурту «Freedom-Jazz». Колишня дружина Дмитра Коляденка. У них є син Філіп.

Дата народження:
04.05.1973 р.
Рідне місто:
Гірки (Білорусь)

Олена Коляденко отримала своє прізвище від колишнього чоловіка Дмитра Коляденка. Її дівоче прізвище – Шипіцина.

Коли їй виповнилося 7 років, разом з батьками Олена переїхала в Україну. Маленька Лена росла і розвивалася в Сумах.

Її мати була хореографом. Переважно вона займалася вихованням дочки. Мама дуже не хотіла, щоб Лена пішла  її стопами. Мабуть, через це «дуже» все сталося саме так, як не хотіла мама.

Проте Олена Коляденко отримала музичну освіту. Потім вона влаштувалася на роботу концертмейстера в Сумському театрі драми і комедії. Там Лена працювала з 1992-го по 1994-ий рр. Також вона періодично грала в оркестрі.

Саме в цьому театрі Олена познайомилася з талановитим танцюристом Дмитром Коляденком. Так почався її професійний шлях хореографа.

У 1993-му році Олена Коляденко разом з Дмитром створила ансамбль естрадного танцю «Арт-класик балет». Вони ж виступили  хореографами цього колективу. Після розлучення Олени та Дмитра основний склад залишився з Дімою.

У 2000-му та в 2001-му рр. Олена Коляденко представила свій балет на міжнародних фестивалях, завоювавши на них першість.

У 2002-му році вона заснувала власний шоу-балет, який отримав назву «Freedom». Олена Коляденко виконує обов'язки художнього директора і хореографа-постановника. Незабаром «Freedom» став регулярно виступати з естрадними артистами, а також брати участь в різних вітчизняних і зарубіжних шоу.

Зліт популярності балету «Freedom» відбувся у 2004-му році, після прем'єри постановки під «Імпровізації на музику Стінга».

За історію свого існування балет співпрацював з багатьма зірками.
Але на «Freedom» творчість Олени Коляденко не закінчилася. Як експерт і постановник вона бере участь у багатьох проектах. Зокрема, вона була хореографом-постановником на талант-шоу «Фабрика зірок» і членом журі в програмі «Танці з зірками».

Олена Коляденко також продюсувала співачку Джамалу на зорі її естрадної творчості.

У 2008-му році Джамала брала участь у мюзиклі, постановником якого була Олена Коляденко.

Лена також працювала над постановкою виступу Світлани Лободи на «Євробаченні». Вона також ставила номер Джамали для виступу на фестивалі «Нова хвиля».

У 2014-му році Олена Коляденко виступила як режисер кінокартини «Сила любові і голосу».

Особисте життя

Чоловіком Олени Коляденко був шоумен Дмитро Коляденко. Пара прожила в шлюбі 9 років.

У 1993-му році в родині народився син Філіп.

Олена Коляденко впевнена, що зійдеться зі своїм досі коханим, але колишнім чоловіком Дімою. Правда, це трапиться в старості, оскільки вони обоє вже трохи божевільні.

Тим часом Діма Коляденко продовжує любити свою колишню дружину Ірину Білик, яка зараз перебуває в щасливому шлюбі.

Отже, все непросто...

Статок

Інформація про доходи прихована.

Дата народження
04 травня 1973
Країна
Білорусь
Соцмережі