Дата народження
14 квітня 1985
Країна
Росія
Соцмережі
1099

Олена Костевич

Біографія

Олена Костевич - українська спортсменка, що спеціалізується на стрільбі з пістолета. Народилася в 1985 році в Хабаровську. Батьки майбутньої чемпіонки займалися наукою. У дитинстві Олена захоплювалася гімнастикою і тенісом. Стріляти дівчина почала з 11 років в стрілецькому клубі. Вже у 12 років стрільба стала її спеціалізацією.

Костевич закінчила Технологічний університет в Чернігові за спеціальністю «економіка підприємств».

Кар'єра

Виступати на міжнародних змаганнях почала в 2002 році. Саме тоді Олена здобула золото на Чемпіонаті світу зі стрільби. Всього за час кар'єри  на Чемпіонаті світу українка виграла срібло і бронзу.

Вкрай успішними для Костевич були першості Європи в період з 2003 по 2015 роки. Так, українська спортсменка виграла три золоті медалі, два срібла і отримала п'ять бронзових нагород.

Олена Костевич - абсолютна олімпійська чемпіонка зі стрільби з пневматичного пістолета. Отримала золоту медаль за підсумками Олімпіади 2004 році і виграла дві бронзи на Олімпійських іграх 2012 року.

Олена Костевич також багаторазово брала участь в Універсіаді. Вигравала змагання в 2011 і 2013 роках. Також володіє однією срібною медаллю ігр та трьома бронзовими.

Досягнення

Олена Костевич - одна з найбільш титулованих спортсменок сучасної України. Багаторазова чемпіонка країни, Європи та світу. Абсолютна олімпійська чемпіонка. Нагороджена орденами «За заслуги» та орденом княгині Ольги.

Чутки і скандали

Олена Костевич викликала дискусії в 2017 році. Тоді чемпіонка негативно висловилася про нововведення в порядку проведення міжнародних змагань зі стрільби. Спортсменка заявила, що в нових умовах показувати високі спортивні досягнення - неможливо. Слова Костевич були розкритиковані в соціальних мережах. Спортсменку звинуватили в старомодності і ігноруванні інтересів глядачів, для яких і проводять змагання.

Олена Костевич також неодноразово негативно висловлювалася про своїх суперниць і славиться «великим его», за яке її не люблять колеги по українській збірній зі стрільби і деякі представники преси.

Статки і джерела доходів

Олена Костевич за час спортивної кар'єри отримала преміальних на суму, що перевищує 400 тисяч доларів. Також отримує зарплату від Міністерства спорту, оцінювану в більш ніж 300 тисяч гривень на рік.

Особисте життя і сім'я

Олімпійська чемпіонка перебуває у шлюбі з громадянином Австрії, ім'я якого не розкриває. Олена Костевич має доньку Софію. На даний момент постійно проживає і тренується в Україні, а також в Австрії.

Фото і відео


Дата народження
14 квітня 1985
Країна
Росія
Соцмережі