Дата народження
01 січня 1977
Країна
Україна
Соц.мережі

Актриса, адміністративний директор студії «Квартал 95»

Дата народження: 01.01.1977 р.

Рідне місто: Кривий Ріг (Дніпропетровська область)

Олена Кравець, уроджена Маляшенко, вперше виступила на сцені в 14 років. Це був шкільний вечір пародій. На ньому Лена зображувала співачку Валерію. Після цього вона активно брала участь у шкільній самодіяльності та вела стінгазету. Надалі Олена Кравець планувала вивчати акторську майстерність в Москві. Але батьки переконали її вступити до місцевого ВНЗ за іншою спеціальністю. Так Олена Кравець вступила до Інституту народного господарства за спеціальністю фінансиста-економіста.

У студентські роки Олена продовжила участь у студентській самодіяльності та почала грати в КВК.

У 1998-му році Олена увійшла до складу команди «95 квартал». Паралельно вона підробляла радіоведучою. Після закінчення ВНЗ Олена Кравець працювала касиром, бухгалтером в банку і директором в криворізькому філіалі «McDonald's».

У 2000-му році Олена здійснила свою мрію, з якою боролися її батьки. Вона переїхала до Києва і стала актрисою в студії «95 квартал». За сумісництвом вона виконувала обов'язки адміністративного директора компанії. З 2005-го року Олена Кравець знімається в шоу «Вечірній квартал».

У 2016-му році артистка запустила свою лінію одягу для вагітних жінок «OneSize by Lena Kravets» на базі бренду «InsideU».

Артистка також знімається в кіно, озвучує мультфільми, виступає в якості кінопродюсера, бере участь в телешоу.

У вільний час Лена любить читати. Вона переконана, що потрібно витрачати час тільки на ту літературу, яка приводить душу в захват.

Для артистки важлива гармонія у всьому. Щоб налагодити баланс між сім'єю і роботою, Лена вдавалася до допомоги психоаналітика. Тримати відмінну фізичну форму їй допомагають дієтолог і йога.

Особисте життя

1-го травня 1997 року Сергій зізнався в любові Олені. З цього моменту у пари зав'язалися серйозні стосунки. 21-го вересня 2002 року Олена вийшла заміж за Сергія Кравця, продюсера «ShootGroup Production». Раніше він працював виконавчим продюсером команди «95 квартал». У минулому Сергій брав участь в ралі.

24-го лютого 2003 року на світ з'явилася дочка Марія. 15-го серпня 2016- го року в родині народилися двійнята - Іван і Катерина.

Статок

Олена Кравець не поширюється про свої прибутки. Артистка лише зазначила, що її гонорар вищий від рівня середньої зарплати в Україні.

Дата народження
01 січня 1977
Країна
Україна
Соц.мережі