Дата народження
03 жовтня 1977
Країна
Україна
Соцмережі

Олена Лепей

Лепей Олена : депутат Вінницької міської ради, яка прогулювала засідання постійної комісії через навчання у виші

Лепей Олена Володимирівна: разом з чоловіком представляють "Оппоблок" у Вінницькій міській раді, а також служать у поліції.

Біографія

Олена Володимирівна Лепей (дівоче прізвище Шпотаківська) народилася 3 жовтня 1977 року у місті Вінниця.

Освіта

Лепей має диплом юриста, який вона отримала після закінчення Національної академії внутрішніх справ у 1999 році.

У 2019 році Олена закінчила Національну академію державного управління при Президентові України.

Сім’я

Олена перебуває у шлюбі. Чоловік - Михайло Лепей - депутат міської ради Вінниці, а також займає посаду інспектора сектору реагування патрульної поліції Гніванського ВП Жмеринського ВП ГУНП України у Вінницькій області.

У Олени та Михайла двоє синів: Михайло та Іван.

Кар'єра

Протягом одного року після закінчення вишу Олена працювала слідчим слідчого відділу Ленінського РВ УМВС України у Вінницькій області.

У 2000 році Лепей перейшла на роботу в Національну академію внутрішніх справ України. Три роки була ад'юнктом кафедри кримінального процесу. З 2003 по 2004 рік вона викладала в навчальному центрі підготовки співробітників правоохоронних органів УМВС України у Вінницькій області.

У квітні 2004 року повернулася до академії внутрішніх справ. Олена була науковим співробітником ад'юнктури та докторантури Навчально-наукового інституту управління. З 2005 по 2008 рік викладала на кафедрі кримінального процесу навчально-наукового інституту підготовки слідчих і криміналістів.

У 2011 році очолила Вінницьке відділення навчально-наукового інституту заочного навчання академії.

У жовтні 2015 року Лепей стала депутатом Вінницької міської ради від партії "Опозиційний блок" (територіальний виборчий округ №35). Олена входить до складу постійної комісії міської ради з питань законності, депутатської діяльності та етики.

Компромат

У жовтні 2017 року депутат Олена Лепей задекларувала придбання квартири площею 79,6 квадратних метрів у Києві. У декларації вона вказала вартість квартири у 14 гривень.

"Цю квартиру мені було надано по моєму місцю роботи, а я працюю у поліції. Будинок будувало управління ЖКГ та будівництва в Солом'янському районі спеціально для працівників поліції. Я мала сертифікат на цю квартиру в 2011 році, а вже 25 жовтня 2017 приватизувала на себе цю квартиру", - пояснила депутат.

На питання про 14 гривень за квартиру Лепей не відповіла. Журналісти припустили, що ця сума - "помилка або було вказано будь-яке число, щоб поле заповнення не було пусте".

У Вінницькій міській раді Олена та Михайло Лепей "відзначилися" прогулами засідань комісій. Олена у 2016 році прогуляла третю частину засідань, її чоловік - 29%. Михайло Лепей свою відсутність на засіданнях пояснює тим, що вони обидва навчаються в столиці.

Сесія у міській раді збігається за часом з сесією у виші. Депутат повідомив, що за пропуски в академії держуправління їх могли відрахувати. Представники преси відзначили, що "за пропуски у навчальному процесі та відрахування депутат Лепей переживає, а за пропуски у міськраді він так не переживає".

За даними сайту "Ізбірком" депутати Лепей до травня 2019 року жодного разу не брали слово для виступу.

Декларація

У лютому 2019 року Олена Лепей опублікувала податкову декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат Вінницької міської ради має одну квартиру (79,6 кв.м.) у Києві. Разом зі своїми батьками і братом вона на правах спільної власності володіє квартирою (63,2 кв. м.) у Вінниці.

Олена разом з чоловіком і дітьми володіє в спільній власності ще однією вінницькою квартирою (95,7 кв.м.). Чоловік Лепей задекларував одну кімнату (16 кв. м.), яка належить Вінницькому кооперативному інституту. Вона значиться, як місце прописки Михайла.

Річна зарплата у Національній академії внутрішніх справ у Олени склала 322 тисячі. У якості грошової винагороди від міськради Лепей отримала 622 гривні. Профспілкові виплати - 635 гривень.

Михайло у 2018 році отримав 101 тисячу зарплати. За продаж рухомого майна він отримав 300 тисяч. Готівковими коштами у Олени 400 тисяч гривень, у чоловіка - 300 тисяч гривень.

Посилання

Facebook

Дата народження
03 жовтня 1977
Країна
Україна
Соцмережі