Дата народження
12 листопада 1976
Країна
Молдова (Республіка)
Соцмережі
508

Олена Лукаш

Біографія

Лукаш Олена народилася в 1976 році. Родом з Молдови, проте її батьки відразу переїхали на Луганщину, де вона прожила до 1995 року. Навчалася в Києві на юриста.

Кар'єра

З 2000 року Олена є керівником підприємства "Агентство "Іменем Закону", де попутно працює юристом.

Також з 2004 по 2005 рік читає лекції в Академії зовнішньої торгівлі, займаючись одночасно юридичною діяльністю.

У 2006 році стає нардепом України, займається в ВР питаннями правосуддя і судової системи. В цьому ж році призначена 1-м заступником Міністра Кабміну.

З 2010 року є 1-м заступником глави президентської Адміністрації, також представляє Президента України у Конституційному Суді. У 2012 році стає Міністром Кабміну, а через рік переведена на посаду Міністра юстиції. Пробула на посадах в Кабінеті Міністрів до 2014 року і була звільнена з приходом нової влади.

Досягнення

Олена Лукаш є кандидатом юридичних наук, заслуженим юристом України, держслужбовцем 2-го рангу. У 2013 р. увійшла в «ТОП-100 найвпливовіших українців» (48 місце в рейтингу журналу «Кореспондент») і в «ТОП-100 найвпливовіших жінок України» (4 місце в рейтингу журналу «Фокус»).

Чутки і скандали

Журналістами програми «Знак оклику!» На телеканалі ТВі було проведено певне розслідування того, хто ж насправді Олена Лукаш. Як з'ясувалося, стрімку кар'єру ця жінка зробила при Януковичі, завдяки "служінню" Партії регіонів. Вона не раз представляла результати роботи "регіоналів" суспільству в вигідному світлі, захищала в суді таких особистостей як Борис Колесников і Віктор Тихонов, а також всіляко підтримувала політику Віктора Януковича.

Не раз проти Олени піднімали кримінальні справи і вводили санкції, однак доказів будь-яких злочинів так і не знайшлося. Наприклад, в 2014 році представники Генпрокуратури України вимагали від співробітників МВС і СБУ протягом 10 днів затримати Лукаш у зв'язку з підозрою в причетності до масових вбивств активістів 18-22 лютого в самому центрі Києва, хоча після перевірки справа була закрита. Трохи пізніше уповноважені особи Євросоюзу і Канади оголосили про введення проти жінки фінансових санкцій. Однак ніяких банківських рахунків, фінансових активів або нерухомості за кордоном у неї не було виявлено.

Статки і джерела доходів

За даними електронної декларації, дохід Олени Лукаш за 2012 рік склав 231 мільйон гривень (все це - від заробітної плати). Члени її сім'ї заробили 250 мільйонів гривень. Ще 41 мільйон вони отримали в якості матеріальної допомоги. Олена володіє також 3-ма великими квартирами та автомобілем Lexus RX350.

Особисте життя і сім'я

Лукаш Олена одружена з Григорієм Ілляшовим - екс-главою Служби зовнішньої розвідки України, проте з 2013 року вона з ним не живе. Ростить 2-х дітей - Марію та Софію.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=Oe3dKlzI19Q

Дата народження
12 листопада 1976
Країна
Молдова (Республіка)
Соцмережі