Дата народження
11 січня 1977
Країна
Україна

Олена Макеєва

Біографія

Олена Макеєва - киянка. Народилася в 1977 році. Вивчала облік і аудит в Київському національному економічному університеті. Після магістратури захистила кандидатську дисертацію і отримала диплом ACCA з міжнародної фінансової звітності.

Карьера

На початку своєї трудової діяльності працювала бухгалтером. Десь через 6 років заснувала власну аудиторську фірму «Аксьонова та партнери», працюючи там директором до 2015 року.

З 2007-го співпрацює з різними міжнародними організаціями в сфері бухгалтерії, оподаткування і аудиту, щоб набиратися досвіду фахівців провідних країн, а також залучати зарубіжних експертів для поліпшення законодавства України в сфері бухобліку та аудиту.

З 2008 року очолювала Міжнародну організацію «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів».

У 2015 році була призначена заступником Міністра фінансів України, а з 2017 року обіймає посаду радника Міністра фінансів.

Досягнення

Олена Макеєва є успішною бізнес-леді, екс-заступником і радником Міністра фінансів.

У 2003 році отримала сертифікат аудитора від Аудиторської палати України.

Крім російської та української, вільно розмовляє німецькою та англійською.

Часто публікує в ЗМІ статті професійного характеру.

Статки і джерела доходів

На посаді заступника міністра фінансів Макеєва задекларувала понад 2,5 мільйона гривень доходу за 2014 рік. Велика частина з цієї суми була отримана від заняття бізнесом. В якості зарплати вона отримала майже 175 000 гривень. Чоловік заробив майже 140 000 гривень. Також Олена Леонідівна володіє 2-ма квартирами і автомобілем Honda CR-V 2011 р.в. Крім цього, вона вклала в статутний фонд невідомого підприємства майже 107 000 гривень.

Особисте життя і сім'я

Олена Макеєва вийшла заміж ще студенткою. Разом з чоловіком виховує доньку.

Фото і відео

Дата народження
11 січня 1977
Країна
Україна