Дата народження
15 червня 1971
Країна
Білорусь
Соцмережі
843

Олена Лис

Лис Олена Георгіївна: вчителька початкових класів у Раді стоятиме на варті якісної шкільної освіти

Лис Олена Георгіївна, яка вчителює вже більше 20 років і має чудову репутацію, на відміну від свого чоловіка, перемогла на парламентських виборах 2019 року від партії «Слуга народу».

  1. Біографія
  2. Сім'я
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Олена Лис народилася 15 червня 1971 року в селі Бродок Дрогічинського району Брестської області, Республіка Білорусь. Згодом у 1973 році сім'я переїхала в Україну, а саме в місто Могилів-Подільський Вінницької області.

Сім'я

Олена народилася в сім'ї робітників.

Вона заміжня з 1997 року. Чоловік Олени – Лис Ігор Зіновійович  (1969 року народження) – приватний підприємець. 

Подружжя виховує двох дітей. Син – Лис Олександр Ігорович (1998 року народження) – студент КНТЕУ у м. Чернівці. Дочка – Лис Софія Ігорівна (2005 року народження) -  учениця Чернівецької гімназії №2.

Освіта

Олена Лис у 1978 році пішла до Могилів-Подільської школи №6. Закінчила там 8 класів.

Пізніше Олена закінчила Сорокське педучилище імені Б. Главана (Республіка Молдова) та отримала спеціальність «Вчитель початкових класів, вихователь» (1990 рік).

Вищу освіту Лис здобула у 1997 році у Чернівецькому Державному університеті ім. Ю. Федьковича на педагогічному факультеті (спеціальність «Вчитель початкових класів, практичний психолог»). У цей виш Олена вступила у 1994 році.

Кар'єра

Закінчивши педучилище, Олена Лис у 1990 році переїхала у місто Чернівці та розпочала трудову діяльність за спеціальністю у Чернівецькій СШ №12.

У 1996 році, будучи на 4-му курсі університету, Олена перевелася на індивідуальний графік навчання і почала працювати в Чернівецькій СШ №41 вчителем початкових класів.

На сьогодні Олена Лис - учитель початкових класів НУШ у Чернівецькій гімназії №2 Чернівецької міської ради, СШ І ст. №35.

Серед учительських відзнак Олени - звання «Учитель року – 2004» в номінації «Класний керівник».

Крім цього, Олена є членкинею громадської організації «Батьки-Дітям» гімназії №2 м. Чернівців (з 2016 року).

В автобіографії Олена Лис також відзначає,  що досягла рівня Платиновий засновник бізнесу у компанії Amway.

За словами Олени, її позиція дуже близька до позиції пропрезидентської політсили. Тому в листопаді 2018 року вона вступила до партії «Слуга народу».

Олена Лис стала кандидатом у народні депутати від партії «Слуга народу» на позачергових парламентських виборах 2019 року по 201 виборчому окрузі в Чернівецькій області.

Згідно з даними ЦВК, Олена Георгіївна Лис набрала 34,66%, або 24 243 голосів виборців за результатами підрахунку 100% електронних протоколів дільничних комісій, що принесло їй перемогу.

Найближчий її конкурент, самовисуванець Микола Федорук, набрав 13,29% або 9 298 голосів.

Як учителька початкових класів Олена дуже добре знає, які проблеми має українська школа. Олена підтримує реформу в освіті, вважає, що треба повністю змінювати концепцію навчання. Теза про те, що вчитель дає знання, а учень їх отримує, вже не діє. 

Компромат

Чоловік кандидатки у нардепи – бізнесмен Ігор Лис – керує фірмою "НЕПЕНТЕС ЛТД", яка займається неспеціалізованою оптовою торгівлею. За даними журналістів телеканалу ТВА, це підприємство може бути причетним до контрабандних схем.

Сама Олена Лис таку інформацію спростовує.

За іншими даними, підприємство чоловіка Олени має якесь відношення до ТОВ «Буковина-Спортсервіс», де засновником виступає член ЦК партії «Слуга народу» Ілля Миколайович Павлюк.

Декларація

Згідно з чинним законодавством, кандидати в народні депутати зобов'язані задекларувати свої доходи. При цьому декларації Лис Олени Георгіївни на сайті НАЗК поки немає.

Посилання

Олена Лис є зареєстрованим користувачем мережі Facebook. На своїй особистій сторінці жінка ділиться новинами, думками, фото. 

Олена Лис має також публічну сторінку Facebook кандидата в народні депутати.

Профіль Олени Лис в Instagram.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=t2sXozNOAoU

Дата народження
15 червня 1971
Країна
Білорусь
Соцмережі