Дата народження
21 грудня 1987
Країна
Україна
Соцмережі
1073

Олена Шоптенко

Танцівниця, хореограф

Дата народження: 21.12.1987 р.

Рідне місто: Київ

Батько Олени - дрібний підприємець, мати - лікар-невропатолог. У танцівниці також є два старших брати.

Олена Шоптенко почала вчитися мистецтву танців в 1993-му році. У 2000-му році її кар'єра пішла на зліт. Тоді разом зі своїм танцювальним партнером Ігорем Григоровичем вона отримала титул чемпіонки Києва. Це дозволило парі увійти в півфінал німецького фестивалю «German Open». Конкурс проходив в Мангеймі.

Через 5 років Олена Шоптенко закінчила навчання в ліцеї бізнесу. Результатом її старанності стали золота медаль і нагорода «Лекос». Так Олена стала не тільки танцювальною чемпіонкою, але також кращою випускницею року.

Закінчивши середню освіту, танцівниця вступила до Національного економічного університету.

2006-ий рік став для неї переможним. Олена Шоптенко домоглася титулу чемпіонки світу з 10-ти танців у категорії до 21-го року. Танцівниця представила латиноамериканську програму. Її партнером був Володимир Гончаров.

У цьому ж році Олена Шоптенко стала переможницею на проекті «Танці з зірками». На цьому проекті їй випав найсмішніший партнер - Володимир Зеленський.

У 2007-му році Олена Шоптенко практично повторила свої подвиги минулого року. Разом з партнером Володимиром Гончаровим вона отримала звання чемпіона України з 10-ти танців в молодіжній категорії. Після цього вона знову взяла участь в проекті «Танці з зірками». Її партнером був Максим Неліпа.

У 2008-му році Олена Шоптенко стала хореографом на телешоу «Танцюю для тебе». З цього моменту танцівниця часто виступає в ролі конкурсантки та хореографа в різних телепроектах.

Особисте життя

У червні 2013 року Олена Шоптенко зіграла весілля. Її чоловіком став танцюрист Дмитро Дікусар. У 2016-му році їх шлюб розпався.

Через півроку Олена Шоптенко знову вийшла заміж. Другим чоловіком зірки став підприємець Олексій Іванов. 9-го червня 2018 го року в родині народився син. Хлопчика назвали Олексієм.

Скандали

У 2016-му році Олена Шоптенко розлучилася зі своїм першим чоловіком, але дуже скоро знову вступила в шлюб. Ця новина швидко поширилася в ЗМІ та стала скандальною.

У 2018-му році вагітність зіркового хореографа наробила шуму в пресі. Це природне явище стало великою і скандальною несподіванкою для українського шоу-бізнесу.

Статок

Інформація про прибутки Олени Шоптенко відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
21 грудня 1987
Країна
Україна
Соцмережі