Дата народження
01 січня 1982
Країна
Україна

Олена Танасевич

Глава Вищого антикорупційного суду. Заміжня і виховує сина Серафима.

Дата народження:
01.01.1982 р.
Рідне місто:
Харків

Після школи Олена Танасевич вступила до Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди. Там дівчина вивчала правознавство. Потім вона продовжила навчання в Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого. Пізніше Танасевич здобула ступінь кандидата юридичних наук.

Свою кар'єру Олена почала у 2004-му році. Вона влаштувалася юристом у декількох компаніях. Через 6 років Олена стала помічницею голови Апеляційного суду Харківської області. У 2012-му році вона перейшла на посаду судді того ж суду. 

Трохи пізніше Олена Танасевич була призначена на посаду судді Печенізького районного суду Харківської області. Через рік Олена стала заступником голови цього осередку правосуддя.

У травні 2019-го року Олена Танасевич зайняла пост глави Вищого антикорупційного суду України.

Особисте життя

Олена Танасевич перебуває у шлюбі. Її обранець Михайло є підприємцем. Він промишляє у сфері енергетичного бізнесу, що приносить родині мільйонні доходи.
У подружжя є син Серафим.

Скандали

Олена Танасевич не відразу стала главою Вищого Антикорупційного суду України. Її кандидатура була обрана з третьої спроби. Штука в тому, що під час першого і другого голосування жоден кандидат не набрав достатньої кількості голосів від членів відбіркової комісії.

Відразу після призначення Олена загриміла в скандал. Журналісти поцікавилися про рівень корупції в Україні, але Танасевич відмовилася надавати таку інформацію. Вона зазначила, що не уповноважена надавати подібні відомості. Крім того, творець справедливості відмовилася називати розмір своєї зарплати, місце роботи чоловіка-мільйонера і спосіб придбання земельних ділянок. Вона також не побажала оголошувати орієнтовну дату початку роботи Антикорупційного суду.

Олена Танасевич лише поскаржилася, що ще не вирішені питання надання їй службового житла в столиці та особистої охорони.

Статок

Як задекларувала Олена Танасевич, у 2018-му році її сумарний дохід склав 449 тис. грн. Цікаво, що її прибуток перебуває у спільній власності з чоловіком. При цьому на суддю записані фінансові зобов'язання в розмірі 1 млн грн.

Родині належать 16 земельних ділянок і квартира в Харкові площею 56,7 м². Крім того, чоловік володіє правом користування 8 земельними ділянками. Подружжя має у своєму розпорядженні три автомобілі: «Daewoo Sens», «Peugeot 107» і «Ssangyong Actyon».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\05 май\27-31.05\28.05\Елена Танасевич.jpg


Дата народження
01 січня 1982
Країна
Україна