Країна
Україна
Соцмережі

Олена Терещенко

Терещенко-Єскіна Олена

Політичний і громадський діяч, правозахисник, депутат Київради (VII скликання)

Дата народження
: 1978 р.

Рідне місто: не вказано

Олена Терещенко (в дівоцтві – Єскіна) відома своїм скандальним характером, націленим на боротьбу за справедливість. Наскільки справедлива її справедливість – питання досить спірне.

У ЗМІ відсутня вичерпна інформація про батьків і дитинство цієї діячки. Не представлені також вичерпні біографічні дані Олени Терещенко. Тим не менш, вона часто потрапляє в новини та намагається не відставати від суспільно-політичних процесів країни.

Олена Терещенко-Єскіна приділила велику увагу своїй освіті. Після закінчення Ліцею міжнародних відносин вона вивчала міжнародний бізнес-менеджмент в Київському національному економічному університеті. Вона також навчалася в Українській школі політичних студій. Крім того, Олена Терещенко вивчала МВА в Університеті Нью-Брансвік.

На початку 2000-х років вона приступила до активної громадської діяльності. У 2007-му році Олена Терещенко-Єскіна очолила Асоціацію «Союз підприємств української годинникової промисловості, виробників і постачальників годинників». Варто зазначити, що вона є засновником вітчизняного бренду годинників «Едельвейс».
У 2009-му році вона приєдналася до руху «Аспен-Україна».

У 2011-му році Олена Терещенко-Єскіна стала головою громадської організації «Кияни для киян». У тому ж році вона виступила в якості співзасновника і члена координаційних рад Всеукраїнського об'єднання галузевих асоціацій «Фахова Рада України». Олена також є співзасновником Асоціації членів громадських рад України.

Все в тому ж 2011-му році Терещенко очолила комітет з питань формування міжнародного іміджу України. Цей комітет функціонував при Міністерстві закордонних справ. На цій посаді Олена працювала 1 рік.

У 2012-му році Терещенко отримала мандат депутата Київради.

Через рік активістка безуспішно балотувалася в депутати Київради.

У 2014-му році вона стала радником міністра охорони здоров'я.

Олена Терещенко-Єскіна бере активну участь в розробці законопроектів.

Особисте життя

Олена перебуває у шлюбі з мером Глухова, Мішелем Терещенко.

Пара обвінчалася у 2016-му році. Церемонія пройшла у Володимирському соборі Києва. Пара прибула на рожевому лімузині. Варто зазначити, що цей собор був побудований на гроші, пожертвувані предками Мішеля Терещенка.

Наречений був одягнений в темно-синій смокінг і метелик. На нареченій була пишна сукня з корсетом і довгим шлейфом, який несли дві маленькі дівчинки та хлопчик.
Після молодята вирушили в медовий місяць, який проходив на Маямі.

Варто зазначити, що у подружжя велика різниця у віці. Мішель старший за Олену на 24 роки.

Після весілля Олена Терещенко-Єскіна заявила, що буде посилено вивчати французьку мову, щоб спілкуватися з новими родичами.
У 2018-му році у подружжя народився син. Хлопчика назвали Ніколою.

Скандали

Олена Терещенко-Єскіна нерідко потрапляє в суд. Часто її туди приводять позови осіб, з якими вона бореться. За розголошення компрометуючих підозр від Олени вимагають моральної компенсації.

У ЗМІ критикують Олену Терещенко-Єскіну за те, що вона складається в багатьох громадських організаціях, цілі яких на перший погляд суперечать один одному. Також не зовсім зрозуміло, який корисний внесок Олена зробила для киян і України в цілому.

Крім того, Олену Терещенко-Єскіну пов'язують із забудовниками, з якими вона нібито бореться.

З 2016-му році, поки Олена Терещенко-Єскіна відпочивала з чоловіком в медовий місяць, невідомий спалив її автомобіль Porsche. Пізніше Олена припустила, що інцидент стався на ґрунті її суспільної діяльності, яка перешкоджає багатьом правопорушникам. У поліції першим підозрюваним став колишній коханець Єскіної, який, власне, і подарував їй цей автомобіль.

Статок

З 2016-му році зарплата Олени як керівника Асоціації годинникарів склала 49 127 грн.

Активістка володіє земельною ділянкою в Києві площею 641 м2. Також їй належить столична квартира площею 82 м2.

Фото/відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\15-18\16\Елена Терещенко_2.jpg

Країна
Україна
Соцмережі