Дата народження
24 червня 1973
Країна
Україна
Соцмережі
60

Олена Зеркаль

Українська дипломат. Заслужений юрист України (2009). Заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції (з 20 серпня 2014). Надзвичайний і Повноважний Посол.

Біографія

Олена Володимирівна Зеркаль народилася 24 червня 1973 у місті Київ. Має дві вищі освіти: юрист і економіст-міжнародник.

Кар'єра

Трудовий шлях Олени Зеркаль почався в 18 років, коли вона почала працювати лаборантом в Національному університеті імені Тараса Шевченка в Києві. Потім протягом восьми років (1992-2000) працювала в приватних компаніях на посадах секретаря і юрисконсульта.

Досягнення

З 2001 року Олена Зеркаль перейшла на державну службу. 12 років займала керівні посади в департаментах міністерства юстиції України.

На один рік (з 2013 по 2014) Олена Зеркаль знову поверталась у приватний сектор. Працювала старшим менеджером з корпоративних зв'язків ЗАТ "А/Т тютюнова компанія В.А.Т. - Прилуки".

Влітку 2014 року Олена Зеркаль зайняла пост заступника міністра закордонних справ. В українському МЗС займається євроінтеграційними питаннями. Крім того, вона захищає інтереси України в міжнародних судах.

Чутки і скандали

Після призначення на посаду заступника міністра МЗС в засобах масової інформації ходили чутки, що Олена Зеркаль має любовні стосунки з міністром закордонних справ Павлом Клімкіним.

Статки і джерела доходів

Заступник міністра володіє однією квартирою в столиці на правах спільної власності. Олена Зеркаль має великий перелік ювелірних та дорогоцінних виробів. У 2017 році вона задекларувала три пари сережок, сім наручних годинників, три кільця з діамантами, одну шубу з шиншили і дві норкові шуби, два комплекти з діамантами, кулон, а також дві картини.

Власного автомобіля у заступника міністра немає. У декларації за 2017 рік вказана машина, якою володіє мати чиновниці. Range Rover 2007 року випуску, який був придбаний в 2012 році.

Основним джерелом доходів Олени Зеркаль є зарплата в міністерстві закордонних справ. За 2017 рік вона заробила майже 600 тисяч гривень.

Згідно з декларацією Олени Зеркаль, банківського рахунку у неї немає. Готівкою у чиновниці 342 тисячі доларів, 5000 фунтів стерлінгів і 17 тисяч євро.

Особисте життя і сім'я

У заступника міністра є двоє синів - Павло і Роберт Білі.

Фото і відео


Дата народження
24 червня 1973
Країна
Україна
Соцмережі