Дата народження
01 листопада 1980
Країна
Україна
Соцмережі

Олесь Довгий

Український політик, секретар Київської міської ради.

Біографія

Олесь Довгий народився в 1980 році в родині народного депутата Станіслава Довгого. Мати майбутнього політика - вчена, співробітник Інституту філософії. Закінчив одну з престижних столичних шкіл, а пізніше навчався в одному з коледжів Великобританії. У 2000-х повертається в Україну і отримує диплом Національного авіаційного університету. Олесь Довгий також має дипломи за спеціальностями «Міжнародна економіка і «Юриспруденція». Має наукове звання кандидата економічних наук.

Кар'єра

Професійну діяльність Олесь Довгий починає в 1997 році, працюючи в Асоціації молодих юристів. Пізніше стає віце-президентом організації.

Довгий також був співробітником в Інституті телекомунікацій, а в 2005 році обійняв посаду радника державного департаменту інтелектуальної власності.

Паралельно з науковою діяльністю Олесь Довгий працює в бізнесі. Співпрацює з членами своєї сім'ї. Працює у видавничій сфері, має частку в найбільшому інтернет-провайдері, рекламному бізнесі. Засновує юридичну фірму і випускає ліцензовану відео- й аудіопродукцію. Бере участь в організації виробництва техніки - комп'ютерів і ноутбуків.

Олесь Довгий керував мережею медичних клінік «Добробут», «Достомед» і володів модними бутіками. Заснував мережу супермаркетів «Чумацький шлях».

Досягнення

У квітні 2006 року Олесь Довгий стає секретарем Київської міської ради. У 2008 році знову повертається в столичну раду як депутат. У 2014 році Олесь Довгий стає депутатом Верховної Ради.

Чутки і скандали

Олесь Довгий - член одіозної «молодої» команди колишнього мера Києва Леоніда Черновецького. Звинувачувався в корупції і махінаціях. Ім'я молодого політика в народі вважається синонімом розкрадача державних коштів і шахрая. Звинувачувався у махінаціях із землею і отриманні «відкатів» від представників столичного бізнесу.

Звинувачувався в масовому підкупі виборців у передвиборчому окрузі № 102, що розташований у Кіровоградській області. Пізніше звинувачення були зняті судом.

Олесь Довгий був позбавлений депутатської недоторканності влітку 2017 році після звинувачення у махінаціях із земельними ділянками. На сьогодні справа проти нардепа до суду так і не була надіслана.

Статки і джерела доходів

За підсумками 2017 року Олесь Довгий декларував великі активи. Політик отримав майже 7 мільйонів гривень в якості доходу. Кошти отримані в якості заробітної плати депутата, доходів від продажу акцій і дивідендів. Також нардеп має 335 тисяч доларів готівкою, 35 тисяч фунтів, 50 тисяч євро і більше 1 мільйона гривень. Крім того, Олесь Довгий має банківські вклади в розмірі 9,8 мільйона гривень.

Депутат не декларував нерухомості, зате користується двома авто і має колекцію творів мистецтва. Серед активів Довгий також декларував частку в «КВ Менеджмент».

Особисте життя і сім'я

Довгий час Олесь Довгий вважався завидним нареченим Києва і одним з найбільш бажаних холостяків України. У 2010 році одружився з Катериною Горіною - дочкою народного депутата. У 2015 році подружжя розлучилося.

Фото і відео

Дата народження
01 листопада 1980
Країна
Україна
Соцмережі