Дата народження
13 серпня 1973
Країна
Україна
Соцмережі
984

Олеся Жураковська

Заслужена артистка України, актриса, телеведуча

Дата народження: 13.08.1973 р.

Рідне місто: Київ

Олеся Жураковська народилася в абсолютно нетворчій сім'ї. Її батько - дорожній будівельник, мати - кравчиня.

З раннього віку Олеся займалася спортивною гімнастикою. Її тренер покладав на дівчинку великі надії. Крім спорту, Олеся Жураковська цікавилася творчістю. Разом зі своєю сестрою вона любила проводити концерти для друзів і родичів.

За наполяганням матері Олеся покинула школу після 9-го класу. Дівчинка вступила в технікум легкої промисловості на відділення швейних технологій. Навчання вона поєднувала з самодіяльністю. Олеся брала участь в студентському театрі. Акторський промисел захоплював її.

Закінчивши технікум, Олеся за компанію поїхала з подругою до Москви вступати на акторський факультет ГІТІСу. На вступному іспиті Олеся Жураковська виконала українську народну пісню і прочитала уривок з повісті М. Гоголя. В результаті дівчина була прийнята на курс.

Ще в студентський період Олеся виступала на професійній сцені. Закінчивши ВНЗ, дівчина увійшла в трупу театру ім. Н. Єрмолової. Там вона пропрацювала 2 роки.

У 2002-му році Олеся Жураковська повернулася до Києва. В українській столиці вона стала актрисою Академічного театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра.

У 2009-му році артистка взяла участь в розважальному телешоу «Танцюю для тебе!». Її партнером був Олександр Майбенко.

У 2012-му році Олеся Жураковська стала ведучою телешоу «Зважені та щасливі». У першому сезоні актриса худла разом з учасниками проекту. Тоді її вага становила 95 кг при зрості 176 см. Їй вдалося скинути 30 кг.

Працюючи на театральній сцені, Олеся Жураковська також знімалася у фільмах. Її дебют в кінематографі відбувся в 1999-му році. Тоді актриса знялася в епізоді стрічки «День рождения Буржуя».

Любов широкої публіки до Олесі прийшла в 2003-му році, коли на екранах з'явився мюзикл «За двома зайцями». У цій картині Жураковська зіграла роль домогосподарки Люськи.

Справжня слава її наздогнала після зйомок в четвертому сезоні серіалу «Свати». У ньому вона зіграла роль Ксенії Павлівни - консультанта косметичної компанії «Кері Мей». Потім Олеся Жураковська знялася в п'ятому і шостому сезонах цього серіалу.

За роки своєї акторської діяльності Олеся Жураковська зіграла безліч комедійних і кілька драматичних ролей в театрі та кіно.

У вільний час актриса займається кікбоксингом.

Особисте життя

У 1996-му році Олеся Жураковська закінчила ВНЗ і вийшла заміж. Її обранцем став успішний підприємець з Москви. Заміжжя стало перепоною для творчості. Чоловік заборонив Олесі вести акторську діяльність. У результаті шлюб був розірваний через 5 років. У пари не було дітей.

Про свої нові романи Олеся Жураковська не поширюється.

Скандали

З 2016-му році в одному з інтерв'ю актриса розповіла, що готова знятися аж ніяк не у всіх фільмах російського кіновиробництва. Олеся не бере участі в картинах, в яких йдеться про органи держбезпеки.

Статок

Про прибутки актриси пресі невідомо.

Дата народження
13 серпня 1973
Країна
Україна
Соцмережі