рейтинги
рейтинги
20 березня, середа
Ашберн
Вхід
Країна
Україна
Соц.мережі
Ольга Безсмертна

Є українською оперною співачкою з діапазону вокалу сопрано. Вона була частиною ансамблю Віденської державної опери з 2012 року. Володар премій безлічі конкурсів співу.

Дата народження:
1983 р.
Рідне місто:
Богуслав (Київська область)

Ольга Безсмертна досить рано проявила свою тягу до музики та співочий талант. Коли дівчинці виповнилося 5 років, вона почала займатися вокалом. Маленька Оля співала в хорі до закінчення середньої школи. До речі, заняття в хорі 5-річна дівчинка почала завдяки наполяганням сусідів. Можливо, Оля любила голосно співати вдома, історія про це замовчує. Однак її заняття в хорі були непостійними. Дівчинка 5 разів кидала цей вокальний колектив, але знову поверталася до його складу.

У 6 років дівчинка почала заняття в дитячому оперному театрі. Там майбутніх артистів вчили не тільки співати, але також танцювати. Ази балету довелося осягнути всім учням.

Закінчивши школу, Ольга Безсмертна брала приватні уроки вокалу в оперної співачки Євгенії Мірошниченко. Таким чином дівчина намагалася якнайкраще підготуватися до вступу в Київську консерваторію. Приватні уроки вокалу Оля брала протягом 6-ти місяців.

У 2000-му році Ольга Безсмертна вступила до консерваторії на вокальне відділення. Олиним педагогом стала вже добре знайома їй співачка Євгенія Мірошниченко. Здобувши вищу освіту, молода дівчина вступила до аспірантури цього ж ВНЗ. Після Ольга Безсмертна розпочала педагогічну діяльність. Трохи більше двох років вона викладала вокал у Київській консерваторії.

У 2011-му році вона взяла участь в міжнародному конкурсі оперних співаків «Нові голоси», який проходить в Німеччині. На цьому змаганні талантів Ольга Безсмертна посіла перше місце. Журі конкурсу тоді очолював Домінік Маєр, директор Віденської національної опери. Він запримітив талановиту українську співачку з незвичайним сопрано. Так Ольга Безсмертна стала співачкою Віденської опери.

У 2012-му році відбувся її дебют на сцені цього театру. Ольга Безсмертна зіграла роль в п'єсі «Кардільяк».

Незабаром Ольга Безсмертна стала солісткою Віденської національної опери.
У 2015-му році вона виявилася першою в історії української співачкою, яка виступила на відкритті Віденського балу.

Незважаючи на успіх і славу, Ольга Безсмертна не вважає себе зіркою. Вона повністю занурена в роботу. Співачка завжди носить з собою ноти, щоб у зручний момент попрацювати над своєю роллю.

Особисте життя

Ольга Безсмертна перебуває у шлюбі. Ім'я її чоловіка – Володимир. У пари двоє дітей: дочка Маргарита і син Мартін. Через жорсткий графік співачки в декретну відпустку довелося піти її чоловікові. Ольга зазначає, що намагається приділяти час родині, але через щільний графік вихідні у неї трапляються вкрай рідко.

Статок

Доходи співачки не опубліковані в пресі.

Країна
Україна
Соц.мережі