Дата народження
19 лютого 1965
Країна
Україна
Соцмережі

Ольга Боднар-Петровська

Боднар-Петровська Ольга Борисівна: український політик, юрист, кандидат в народні депутати

Боднар-Петровська Ольга Борисівна: український політик, юрист, кандидат в народні депутати

Ольга Борисівна Боднар-Петровська — керівник секретаріату фракції політичної партії ВО «Батьківщина» у Верховній Раді України. Про неї повідомляє Політека.

Біографія

Ольга Борисівна Боднар-Петровська народилася 19 лютого 1965 року в селі Клембівка, Ямпільський район, Вінницька область.

Освіта

У 1987 році Ольга Борисівна закінчила фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кваліфікація фізик (молекулярна фізика), спеціальність викладач. У 2004 році закінчила Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю правознавство, кваліфікація — юрист. Пізніше отримала вчений ступінь кандидата юридичних наук.

Ольга Боднар-Петровська

Сім’я

Заміжня. Чоловік: Петровський Валерій Миколайович. Дочки: Петровська Єва-Софія Валеріївна і Петровська Христина-Августа Валеріївна.

Кар’єра

 • Свою трудову діяльність Ольга Борисівна почала в 1988 році на посаді інженера відділення внутрішньої охорони при УВС Сахалінської обласної Ради народних депутатів в місті Холмськ, Сахалінської області. Там вона пропрацювала близько одного місяця.
 • Продовжила працювати вже на посаді другого комерційного директора спільного українсько-німецького підприємства «Sysda» в місті Київ, 1993-1994 рік.
 • У 1994 році стала завідуючою відділом гуманітарних питань приватного підприємства «МІСТ» (м. Київ), де пропрацювала до 2000 року.
 • З 2000 по 2001 рік Ольга була помічником-консультантом народного депутата України Володимира Левцуна, м. Київ.
 • З 2001 по 2002 рік обіймала посаду помічника-консультанта народного депутата України Валерія Сушкевича, м. Київ.
 • З 2002 по 2006 рік Ольга Борисівна працює старшим консультантом, головним консультантом, завідуючою секретаріатом депутатської фракції Блоку Юлії Тимошенко у Верховній Раді України.
 • 25 травня 2006 року Ольга Боднар-Петровська стає депутатом Верховної Ради України V скликання.
Ольга Боднар-Петровська
 • У липні 2006 року Борисівна стає членом Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.
 • З січня по червень 2007 року Ольга обіймає посаду голови підкомітету з питань державного будівництва Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.
 • У листопаді 2007 року стає народним депутатом VI скликання. Через місяць обіймає посаду першого заступника голови Комітету ВРУ з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.
 • З 2012 по 2017 рік була завідуючою секретаріату депутатської фракції ВО «Батьківщина» у Верховній Раді України.
 • З березня 2017 року Ольга Борисівна працює на посаді керівника секретаріату депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина» у Верховній Раді України.
 • У 2019 балотується до Верховної Ради IX скликання від партії ВО «Батьківщина», №47 в списку.

Ольга Боднар-Петровська

Цитати і заяви

Про заяву Януковича

Четвертий президент України під час свого правління заявив, що очікує від уряду список чиновників, які повинні нести відповідальність за неналежну підготовку Угоди з ЄС. На це Боднар-Петровська відповіла:

«Людина, яка хоче — шукає можливості, яка не хоче — шукає причини».

Також вона додала, що немає ніяких результатів у справі про побиття студентів на Євромайдані в ніч на 30 листопада. Ольга Борисівна підкреслила, що справа про побиття журналіста Тетяни Чорновіл теж не буде розслідувана об’єктивно.

«Коли зламалася гілка, не треба розповідати про те, що до цього хотілося, щоб так не сталося».

Ольга Боднар-Петровська

Про призупинення підготовки до євроінтеграційного процесу

Як заявила Ольга Борисівна, уряд в повному своєму складі перевищив посадові повноваження, коли зупинив підготовку до євроінтеграційного процесу. На її думку, відповідальність повинні нести не окремо взяті чиновники, а весь Кабінет міністрів:

«Відповідальність має понести весь склад Кабінету міністрів. Адже зрозуміло, що чиновникам уряду було дано розпорядження прем’єр-міністром Миколою Азаровим, і вони його виконували в рамках своїх повноважень. Адже кожен державний чиновник керується своїми посадовими обов’язками. Хіба це не доказ, що потрібно міняти весь уряд разом з прем’єр-міністром?»

Ольга Боднар-Петровська

Декларація

Починаючи з 2015 року, Ольга Борисівна регулярно надає декларації про майновий стан і доходи. Згідно з декларацією за 2018 рік, на ній значиться таке нерухоме майно:

 • квартира в Києві, загальною площею 93,6 м2, вартість невідома, власність — 50%;
 • квартира в Києві, загальною площею 107,8 м2, вартість — 496 048 грн., власність — 100%;
 • квартира в Києві, загальною площею 73,5 м2, вартість невідома, власність — 38%;
 • земельна ділянка, загальною площею 12 000 м2, вартість невідома, власність — 100%;
 • гараж, загальною площею 20,1 м2, вартість — 75 400 грн., власність — 50%.

До рухомого майна Ольги Борисівни відноситься легковий автомобіль Nissan Pathfinder 2010 року випуску.

Дохід Боднар-Петрівни за 2018 рік склав п’ятсот шістдесят п’ять тисяч вісімсот тридцять шість гривень.

Грошові активи Ольги складають: сімсот тридцять тисяч гривень, п’ятдесят тисяч доларів і тридцять тисяч євро.

Дата народження
19 лютого 1965
Країна
Україна
Соцмережі