рейтинги
рейтинги
18 грудня, вівторок
Ашберн
Вхід
Дата народження
22 березня 1966
Країна
Україна
Соц.мережі
210
Ольга Богомолець

Український державний діяч. Меценат, засновник архітектурно-музейного комплексу «Замок Радомисль». Заслужений лікар України, доктор медичних наук. Автор понад 70 наукових робіт і 14 патентів на відкриття в сфері лікування шкірних захворювань. Головний лікар Інституту дерматології і косметології, координатор Європейської асоціації лазерної дерматології у Східній Європі, член Американської академії дерматології (American Academy of Dermatology, AAD), Європейської академії дерматовенерології, Нью-Йоркської академії наук.

Біографія

Ольга Богомолець є представницею родини знаменитих радянсько-українських медиків. Народилася в 1966 році в родині професора анатомії і професора патофізіології. Мати і батько служили в медичному університеті А. А. Богомольця.

Сім'я Ольги Богомолець одна з найбільш старовинних і знаменитих в Україні. Перші предки сучасного політика прославилися ще в позаминулому столітті.

Ольга пішла по стопах родичів і також закінчила медичний ВУЗ. На початку 90-х Богомолець вчилася в США. Є дипломованим психологом і доктором наук. Спеціалізується на венерології і шкірних захворюваннях.

Ольга Богомолець відома не тільки як медик, політик і громадський діяч, але і як співачка. Переможниця безлічі пісенних фестивалів і конкурсів. Гастролювала в Україні і за кордоном. Записала п'ять студійних альбомів із класичними та сучасними композиціями.

Кар'єра

Ольга Богомолець організовує першу власну клініку в 1997 році, повернувшись з Америки. Працює головним лікарем власного Інституту дерматології і косметології понад 13 років. У 2007 році стає професором кафедри дерматалогіі в Київському університеті ім. Богомольця.

Досягнення

Ольга Богомолець стає відомою широкому загалу в 2014 році за часів «Євромайдану». Була координатором медичної служби протестувальників.

Навесні 2014 року бере участь у виборах Президента України, за результатами яких стає восьмою.

Восени того ж року Ольга Богомолець стає радником Президента України з питань гуманітарної політики. Від пропрезидентської партії потрапляє в парламент, в якому очолює комітет із питань охорони здоров'я.

Ольга Богомолець має безліч українських і закордонних нагород: Орден св. Варвари, Пресвятої Богородиці, Св. Ольги, премії Леха Валенси і багатьох інших. Має звання заслуженого лікаря України.

Чутки і скандали

Ольгу Богомолець звинувачували у незаконному відчуженні її особистого замку в Радомишлі, а також огорожі будівлі та земельної ділянки.

Як главу парламентського Комітету з охорони здоров'я її звинувачують у неефективності, непрофесіоналізмі та корупції. Критикували за розвал вітчизняної системи охорони здоров'я, розкраданні державних коштів та імітації реформ. Ольгу Богомолець також критикували за допуск страйку найбільшого медичного ВНЗ країни, названого в честь її знаменитого предка.

Статки і джерела доходів

Ольга Богомолець ніколи не приховувала свої великі статки. До приходу в політику декларувала 3 житлових будинки, 7 квартир, особистий замок, 7 нежитлових об'єктів нерухомості, 4 авто, 5 земельних ділянок і рахунки в банках на сотні тисяч гривень. Також володіє двома авто. Активи були отримані в спадщину і від ведення комерційної і підприємницької діяльності.

Нардеп досі володіє часткою в мережі медичних клінік, які працюють по всій Україні.

Ольга Богомолець також має колекцію ікон, авторські права на колекцію пісень, книги. Також володіє медичними технологіями і 11 торговими марками.

Отримує зарплату народного депутата і компенсацію за діяльність (близько 200 тисяч гривень) та понад півтора мільйона гривень доходу за здачу нерухомості.

Особисте життя і сім'я

Ольга Богомолець вела насичене особисте життя. Чотири рази виходила заміж. На сьогодні в шлюбі з юристом Ігорем Кирилюком. Має сина Андрія та дочок Софію, Анну і Катерину.

Фото і відео


Дата народження
22 березня 1966
Країна
Україна
Соц.мережі