Дата народження
25 лютого 1982
Країна
Україна
Соцмережі
466

Ольга Фреймут

Телеведуча, журналістка, письменниця, актриса

Дата народження: 25.02. 1982 р.

Рідне місто: Новий Розділ (Львівська область)

Ольга Фреймут стала відомою після телешоу «Ревізор». Її справжнє прізвище - Коник, після заміжжя вона перейняла прізвище чоловіка і стала Ольгою Локотко. На телебаченні вона працює під дівочим прізвищем матері, оскільки вважає його більш милозвучним.

Батько Ольги - футболіст, мати - майстер спорту з плавання. Батьки дали Олі гарну освіту. Дівчина навчилася на факультеті журналістики в Варшавському приватному університеті «Vistula». Там вона отримала ступінь бакалавра. Магістром міжнародної журналістики вона стала у Львівському національному університеті ім. І. Франка. У Міському університеті Лондона Ольга Фреймут отримала ступінь «magna cum laude».

Після здобуття вищої освіти вона залишилася жити в Лондоні. Кар'єру журналіста Ольга Фреймут почала в компанії ВВС (Англія). Вона також знімалася в рекламі. Після Помаранчевої революції Ольга Фреймут переїхала до Києва. Там вона отримала роботу журналіста в міжнародному відділі «5 каналу». Незабаром Ольга зрозуміла, що профіль міжнародного журналіста їй не цікавий. Так вона стала фешн-журналістом у програмі «Сніданок з 1+1». Через деякий час шоу закрили, і Оля перейшла працювати в інше ранкове шоу. Так разом з Сергієм Притулою та Олександром Педаном вона вела шоу «Підйом» на «Новому каналі». У цій програмі Ольга Фреймут пропрацювала до 2011-го року. Після вона стала приділяти більше уваги друкованій журналістиці. У своїх публікаціях вона висвітлювала теми фешн-індустрії.

Закриття ранкових шоу і зайнятість в друкарській журналістиці не означали відхід Ольги з екранів. У 2011-му році вона стала ведучою проекту «Шоуманія». В кінці цього ж року Ольга Фреймут почала вести програму «Ревізор». Згодом це шоу було визнане найуспішнішим проектом «Нового каналу». «Ревізор» приносить Ользі славу і визнання. Після нього вона стає однією з найбільш затребуваних телеведучих України.

У 2011-му році Ольга Фреймут увійшла в рейтинг найуспішніших телеведучих України за версією журналу «Фокус».

Популярна журналістка стала обличчям лінії одягу від Оксани Караванської, фарби для волосся «Garnier Color Naturals», питних йогуртів «Активія» та ювелірного дому «Заріна».

Ольга Фреймут також пише книги, озвучує мультфільми та аудіокниги.

Особисте життя

Першими серйозними стосунками Ольги став роман з британцем на ім'я Ніл. Тоді вона жила в Лондоні. Результатом цих стосунків стало народження дочки Злати. Вона народилася 17-го лютого 2006-го року.

Будучи журналісткою «5 каналу», Ольга Фреймут познайомилася з головним режисером каналу Олександром Ракоєдом. Пара обвінчалася і прожила кілька років в неофіційному шлюбі.

Працюючи на «Новому каналі», Ольга познайомилася з його керівником - Володимиром Локотко. У 2015-му році журналістка залишила роботу на цьому телеканалі. Незабаром у неї зав'язалися романтичні стосунки з Володимиром. Через деякий час пара одружилася і народила двох дітей. 8-го травня 2016- го року на світ з'явився син Валерій. Через рік, 27-го червня, в сім'ї народилася дочка Євдокія.

Скандали

У 2018-му році Ольга Фреймут почала полювання на своїх критиків. Журналістка-провокатор в компанії відео-операторів завалюється в гості до всіх тих, хто залишає негативні коментарі під її фотографіями та іншими матеріалами. Оля просить «стежити за базаром». Такими діями вона лише викликає іронію з боку своїх критиків.

Статок

У 2011 році участь Ольги Фреймут в корпоративі обходилося в 2,5 тис. USD.

Дата народження
25 лютого 1982
Країна
Україна
Соцмережі