Дата народження
12 липня 1981
Соцмережі

Ольга Горбачева

Співачка, автор пісень, журналістка, телеведуча

Дата народження: 12.07.1981 р.

Рідне місто: Кривий Ріг (Дніпропетровська область)

Зараз Ольга носить прізвище свого чоловіка. В офіційних документах співачка значиться як Ольга Нікітіна.

Відучившись 9 класів у середній школі з поглибленим вивченням німецької мови, Оля перейшла в гуманітарно-технічний ліцей. Після вона перебралася в столицю. Там дівчина вступила в Київський національний лінгвістичний університет. Її обраною спеціальністю була філологія німецької та англійської мов, а також зарубіжна література.

Ще в студентські роки Ольга Горбачова почала кар'єру телеведучої. Вперше вона з'явилася на екранах каналу «BIZ TV». На цьому каналі вона проводила щоденні прямі ефіри, а також виконувала обов'язки програмного директора.

Потім Ольга Горбачова зайняла пост програмного директора на «Русском радио». Цю роботу вона поєднувала з обов'язками телеведучої. Ольга вела програми «Доброго ранку, Україно» і «Студія 5М» (УТ-1).

У 2002-му році Оля стала ведучою і шеф-редактором музичного телешоу «Мелорама» («Інтер»). У цей період на цьому ж каналі вона вела безліч різних концертів, а також конкурс краси «Міс Україна». Надалі Ольга Горбачова стала продюсером спеціальних програм про «Євробачення» та інші міжнародні музичні конкурси.

У 2006-му році популярна телеведуча почала кар'єру співачки. Так в музичному просторі виник гурт «АРКТИКА». У тому ж році колектив випустив свій дебютний альбом. Платівка отримала назву «ГЕРОЇ».

Через рік Ольга Горбачова стала володаркою найвищої нагороди в журналістиці «Золоте перо». Вона була визнана кращою ведучою українського телемовлення. Досягнувши таких вершин в журналістиці, Ольга Горбачова покинула канал «Інтер». Вона вирішила заглибитися в музику. Гурт «АРКТИКА» почав стрімко набирати популярність.

У 2010-му році Ольга заспівала в дуеті з Іриною Білик. Зіркові співачки записали спільний трек «Я люблю його». Ольга також виступила  продюсером кліпу на цю пісню.

У ньому знявся голлівудський актор Жан-Клод Ван Дамм.

У 2010-му році Ольга Горбачова повернулася до професії тележурналістки. Вона стала ведучою ранкового шоу «Guten Morgen» («М1»). Її партнером по програмі став Кузьма Скрябін. Цю посаду вона займала всього рік.

У 2012-му році співачка стала основною ведучою української версії реаліті-шоу "Big Brother".

У тому ж році вона запустила свій авторський телепроект «Життя чудових чоловіків». Незабаром журнал «Playboy» випустив ювілейний номер, до якого додавався альбом реміксів пісень гурту «АРКТИКА». Подарункова платівка отримала назву «Життя чудових чоловіків. PREPARTY». Через рік в рамках все того ж чоловічого проекту Ольга Горбачова зняла 5 кліпів, в яких брали участь найвідоміші чоловіки України. Це призвело до появи нової платівки «БЛАГО ДАРЮ». Альбом став першою сольною роботою Ольги Горбачової. Так почалася її музична діяльність поза проектом «АРКТИКА».

Тоді ж співачка перейшла з чоловіків на жінок. Оля відкрила авторський інтернет-проект - відеоблог «ЖИТТЯ ЖІНКИ». Її сюжети викликали суспільний резонанс. Так, шоу «Життя жінки» вийшло в розширеному телеформаті на каналі «УТ-1».

Навесні 2015 го року Ольга Горбачова дала свій перший концерт. Шоу мало семінарну складову. Співачка провела своєрідний музичний психотренінг для своїх шанувальників. З того часу така концепція стала постійною концертною фішкою співачки.

Особисте життя

У 1998-му році Оля познайомилася з відомим продюсером Юрієм Нікітіним. Незабаром у пари зав'язався роман.

У 2000-му році Юрій зробив пропозицію своїй коханій. Але закохані не поспішали укладати офіційний шлюб. У 2005-му році у них народилася дочка. Її назвали Поліною.

У 2007-му цивільне подружжя зіграло весілля. Але вже через 2 роки їх союз розпався. Шлюборозлучний процес відбувався під постійною увагою ЗМІ.

У 2011-му році пара знову зійшлася. Через 2 роки Юрій зробив Ользі повторну пропозицію. Пара призначила весілля на 2014-ий рік. Але церемонія не здійснилася через складну ситуацію в країні.

25-го липня того ж року у них народилася друга дочка. Батьки назвали дівчинку Серафімою.

У 2016 році Юрій і Ольга узаконили свої відносини в Печерському РАГСі. Урочистості відбувалися в замку «Радомисль».

Варто відзначити, що подружжя живе під різними прізвищами. Ольга прийняла прізвище чоловіка, а Юрій перейшов на прізвище дружини.

Скандали

У 2017-му році Ольга Горбачова випустила кліп на пісню «Повезло». Співачка зазначила, що прийшов час говорити про секс по-науковому, оскільки відсутність гармонії в інтимних відносинах стає частою причиною розлучень. На відео співачка демонструє сексуальні практики на лоні тропічної природи.

Статок

Про прибутки співачки в пресі не повідомляється. Відомо, що в 2010-му році гурт «АРКТИКА» заробив 320 тис. USD.

Дата народження
12 липня 1981
Соцмережі