Дата народження
29 червня 1982
Країна
Україна
Соцмережі

Актриса

Дата народження: 29.06.1982 р.

Рідне місто: Київ

Ольга Гришина народилася в нетворчій сім'ї. З ранніх років вона займалася балетом. Цьому виду мистецтва вона присвятила 12 років свого життя. В майбутньому Оля мріяла стати балериною. Крім цього, дівчинка брала участь у дитячому театрі та шкільній самодіяльності. Творчість була її головним захопленням.

Мати Олі працювала лікарем і не бажала, щоб дочка віддала себе мистецтву. З 14-ти років дівчинка підробляла санітаркою в лікарні, де працювала її мати. За наполяганням мами після школи Ольга Гришина вступила до політехнічного інституту. Через 2 роки технічних поневірянь дівчина забрала документи та вступила до театрального інституту (КНІТКТ) ім. Карпенка-Карого.

Здобувши освіту, Ольга Гришина стала актрисою театру російської драми ім. Лесі Українки.

Варто зазначити, що досвід санітарки цілком придався актрисі. У 2002-му році, ще в студентський період, Ольга Гришина почала зніматися в кіно. Її дебютною картиною стала стрічка «Критичний стан». Дівчині дісталася провідна роль. Сюжет фільму розгортався в лікарні.

Потім актриса знялася в декількох серіалах.

Велику славу їй приніс серіал «Свати». У 2009-му році в третьому сезоні Ольга знялася в ролі вчительки. Після цього на актрису посипалося безліч вигідних пропозицій.

Свої медичні навички вона знову згадала на знімальному майданчику серіалу «Центральна лікарня». У цій картині вона зіграла хірурга. Пізніше вона знову виконала роль медика в картині «Хірургія. Територія любові».

У 2016-му році Ольга Гришина одночасно знялася в 9-ти кінокартинах.

Особисте життя

Ольга перебуває у шлюбі. Її обранцем є актор і режисер Кирило Кашликов. Подружжя працює в одному театрі.

У 2011-му році у пари народилася дочка.

Скандали

У 2017-му році телеканал «1 + 1» продав російському каналу «Ю» право на трансляцію серіалу «Центральна лікарня». Його головних героїв виконують Ольга Гришина та Ахтем Сейтаблаєв.

Сюжет серіалу показує: лікарі - теж люди. У центральній лікарні провінції одним з провідних хірургів є красуня Маргарита Сергіївна. В установу потрапляє на роботу хірург Рустам, студентська любов Маргарити. Згаслі вуглинки любові знову починають горіти. Але на тлі хірургічного роману вирують непрості почуття пацієнтів...

У Росії український серіал зустріли з успіхом.

Статок

Інформація про прибутки Ольги Гришиної не представлена ​​у відкритих джерелах.

Дата народження
29 червня 1982
Країна
Україна
Соцмережі