Дата народження
14 листопада 1979
Країна
Україна
Соцмережі
90

Ольга Куриленко

Актриса, модель

Дата народження: 14.11.1979 р.

Рідне місто: Бердянськ (Запорізька область)

Ольга Куриленко народилася у багатонаціональній сім'ї. Її батько - українець, мати - росіянка з білоруським корінням. Незабаром після народження Олі її батьки розлучилися. Вихованням дівчинки займалися мама і бабуся. Оскільки її мати працювала педагогом з малювання, грошей в сім'ї практично не було. Тому мама віддала Олю на піклування бабусі.

Дівчинка жила в крихітній квартирі, в якій, як у казковій рукавиці, крім Олі, мешкали бабуся з дідусем, тітка, дядько і двоюрідний брат. Але, незважаючи на все це, бабуся добре подбала про освіту дівчинки.

У 7 років Ольга Куриленко вступила до музичної школи. Там вона опановувала гру на фортепіано. Також Оля навчалася в балетній студії і драматичному гуртку. У 8 років вона почала вивчати англійську мову. Одним із захоплень дівчинки було малювання. В майбутньому вона планувала піти по слідах бабусі - стати лікарем.

Коли Олі було 13 років, вона разом з мамою відправилася на канікули в Москву. Якось раз в московському метро її помітив представник модельного агентства. Він дуже засмутився, коли дізнався, що красуні всього 13 років, але свої контакти їй залишив.

Через 2 роки Ольга Куриленко повернулася в Москву з модельним портфоліо, яке їй допомогла створити мама. Дівчині вдалося пройти кастинг і вступити на курси моделі. Так почалася її кар'єра зі стрімким злетом.

У 16 років Ольга Куриленко підписала контракт з агентством «Madison». Так Оля разом з мамою переїхала в Париж. Дуже скоро дівчинка з Бердянська прикрасила обкладинки таких глянцевих журналів, як «Vogue», «Madame Figaro», «Marie Claire» і «ELLE». Ольга Куриленко також стала обличчям компанії «Nivea» в Японії.

Незважаючи на затребуваність, Олі було нелегко на чужині. Вона абсолютно не володіла французькою мовою, а її англійська була на базовому рівні. Від замовлень модель-початківець не відмовлялася, але ночами лила сльози. Тоді Оля подумувала поїхати в Росію, щоб будувати свою кар'єру в більш зрозумілій країні. Однак  вона витримала випробування еміграцією.

У 1999-му році модельна кар'єра Ольги досягла свого піку. Її фотографії виднілися на нью-йоркських білбордах, велика кількість компаній бажала співпрацювати саме з цією моделлю. Але Ольга Куриленко вирішила, що необхідно далі розвивати свої таланти. Так вона почала осягати акторську майстерність в одній з престижних шкіл Франції.

Уже в 2001-му році Ольга Куриленко почала зніматися в кіно. Її першою роллю став епізод в серіалі «Ларго».

Через 4 роки колишня модель з'явилася в еротичній стрічці «Перст любові». Їй дісталася головна роль Ірис.

У 2006-му році Ольга Куриленко зіграла кровожерну вампіршу у фільмі «Париж, я люблю тебе».

Її кар'єра актриси розвивалася стрімкими темпами. Разом із нею зростала популярність Олі. Незабаром вона зіграла головні ролі в таких картинах, як «Хітмен» і «Макс Пейн».

Всесвітня слава до Ольги Куриленко прийшла після зйомок фільму про агента 007 «Квант милосердя», де вона зіграла нову подружку Джеймса Бонда.

Після цього Ольгу стали запрошувати в Голлівуд.

У 2011-му році відбулася прем'єра франко-українського фільму «Земля забуття», в якому також знялася Ольга Куриленко. Стрічка розповідає про атомну катастрофу в Чорнобилі.

Особливо успішним для актриси став 2012-ий рік. Тоді вона з'явилася в чотирьох фільмах і почала зйомки в найдорожчий  китайсько-американській стрічці «Глибинні імперії». У ній їй дісталася роль русалки.

Актриса продовжує зніматися в кіно, бере участь в телешоу, з'являється в журналах. Ольга Куриленко має безліч творчих нагород. Їй також належить титул однієї з найсексуальніших жінок світу.

Особисте життя

У 1999-му році Ольга вийшла заміж за фотографа Седріка ван Моля. Подружжя тривалий час було друзями. У шлюбі вони прожили 4 роки.

У 2006-му році українська артистка знову пішла під вінець. Її обранцем став Деміан Габріелл, підприємець з США. Через рік пара розлучилася.

У 2011-му році Ольга Куриленко повідомила пресі, що скоро знову зіграє весілля. На цей раз її чоловіком стане молодий бізнесмен з Мексики.

Пізніше у неї зав'язався роман з англійським журналістом, письменником і актором Максом Беніцом. Із ним вона перебуває в цивільному шлюбі. У 2015-му році у пари народився син Олександр Марк Гораціо.

Скандали

У 2017-му році Ольга Куриленко розповіла, як вплуталася в сексуальний скандал. У числі обвинувачів продюсера Харві Вайнштейна в сексуальних домаганнях виявилася французька зірка українського походження. Артистка зазначила, що цей продюсер не єдиний в своєму роді. Таких чоловіків вона називає хижаками, які користуються чужою слабкістю. На думку Ольги, в таких випадках необхідно проявляти почуття гумору. Після інциденту з Харві Оля перестала працювати з його студією. Артистка ділиться, що це ніяк не відбилося на її кар'єрі. Вона зазначає, що світ дуже великий, і цього не потрібно боятися.

Статок

За даними за 2017-ий рік, статок Ольги Куриленко налічував 18 млн USD.

Дата народження
14 листопада 1979
Країна
Україна
Соцмережі