Країна
Україна
Соцмережі

Ольга Лящук

Біографія

Ольга Лящук - українська спортсменка. Виступає в силових видах спорту. Народилася в 1985 році в Донецьку. З дитячих років займається спортом. Вибирає силові дисципліни в якості спеціалізації в студентські роки. Спортсменка закінчила Донецький інститут фізкультури і спорту. З початком бойових дій на Донбасі Ольга Лящук переїхала до Києва. У столиці закінчила магістратуру в Національному університети фізвиховання.

Кар'єра

Професійні виступи в силових видах спорту Ольга Лящук починає в 2009 році. Тоді спортсменка захоплює перетягуванням каната і виграє командний чемпіонат Всесвітніх спортивних ігор.

На початку десятиліття Ольга Лящук також грає в регбі і стає чемпіонкою Європи в складі української жіночої збірної. Також стає переможницею юніорських змагань України зі стрибків з жердиною.

Кар'єру в силовому спорті Ольга Лящук починає в 2014 році. Тоді ж вперше стає чемпіонкою світу з Strongwoman - спортивній дисципліні з перетягування тягарів серед жінок. У перший рік участі в подібних змаганнях донеччанка також стає чемпіонкою кубка Центральної Америки.

У 2015 році виграє бронзову медаль чемпіонату Європи з трак-пулу. Наступного року Ольга Лящук виграє турнір Арнольд класік в США, а також стає чемпіонкою Європи.

Всеукраїнську популярність «силачка» отримує в 2017 році, коли спортсменка виграє перший чемпіонат світу зі стронгмену серед професіоналів - «Strongest Women in the World-2017 Olimpia». Українка стає абсолютною чемпіонкою, піднявши штангу вагою 208 кілограмів.

Досягнення

Ольга Лящук - найсильніша жінка планети. Рекордсменка національного реєстру рекордів України, Книги рекордів Гіннеса. Чемпіонка та призер Чемпіонатів світу та Європи з «стронгмену», а також багатьох міжнародних турнірів. Визнана майстром спорту України.

Чутки і скандали

Ольга Лящук регулярно критикується користувачами Мережі за невідповідність нормам жіночої краси. Користувачі соціальних мереж пишуть, що українка займається «не жіночим» видом спорту і виглядає мужеподібно. Часто спортсменка є жертвою цькування в Інтернеті і змушена відстоювати правильність обраного нею шляху в житті.

Статки і джерела доходів

Ольга Лящук, як і багато її колег, заявляють, що «стронгмен» - не прибутковий вид спорту. За свої численні перемоги на міжнародних змаганнях найсильніша жінка планети виграла не більше 100 тисяч доларів призових. Крім того, чемпіонка змушена підробляти тренером в одному з київських спортивних клубів.

Особисте життя і сім'я

Ольга Лящук постійно проживає і тренується в Києві. Основний час присвячує тренуванням і виступам. За її словами, в даний момент не зацікавлена ​​в шлюбі і створенні сім'ї.

Фото і відео

Країна
Україна
Соцмережі