Дата народження
17 січня 1984
Країна
Україна
Соцмережі
672

Ольга Полякова

Співачка, актриса, телеведуча

Дата народження: 17.01.1984 р.

Рідне місто: Вінниця

Дочка дипломата і лікаря-педіатра з дитинства з'являється на телеекранах. Маленька Оля знялася в декількох випусках гумористичного тележурналу «Єралаш». Основну освіту вона поєднувала з навчанням у музичній школі по класу фортепіано. Після школи Оля Полякова вступила до Вінницького музичного училища культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича на відділення хорового диригування. Результатом навчання став червоний диплом. Вищу освіту вона отримала в Київському національному університеті культури і мистецтв на факультеті естрадного вокалу. Також Ольга осягала оперний спів у Київській національній музичній академії ім. П. І. Чайковського.

12-го квітня 2000-го року Оля Полякова анонсувала свій дебютний альбом «Приходи ко мне».

У 2018-му році співачка отримала титул найкрасивішої жінки року за версією журналу «Viva!».

Супер-блондинка стала ведучою на багатьох телеканалах України. Вона бере активну участь у багатьох талант-шоу і знімається в кіно.

Особисте життя

Ольга перебуває у шлюбі. Її чоловік - підприємець на ім'я Вадим. З ним вона познайомилася на його дні народження. Ольгу запросили заспівати на святі Вадима. Зараз пара має двох дочок - Машу та Алісу.

Скандали

У 2013-му році Оля Полякова зняла кліп на трек «Шлепки». На відео висміюється багата пара. Головного героя звуть Захур. Співачка Камалія та її чоловік-мільярдер Мохаммад Захур помітили очевидну подібність із собою. Обурення підігріли постійні перепалки між двома співачками. Мохаммад Захур зажадав прибрати кліп з ротації. Оля Полякова погодилася, якщо Мохаммад заплатить їй 1 млн USD. Мільярдер відмовився йти на її умови та почав готувати судовий позов. Але справа не дійшла до суду.

У 2013-му році Володимир Дантес і Анастасія Заворотнюк звинуватили Олю Полякову в підкупі суддів. Супер-білявка виграла на шоу «Як дві краплі». Режисер-постановник програми Олег Бондарчук пізніше повідомив на своїй сторінці, що на користь співачки було відправлено велику кількість SMS з невеликого числа номерів. Таким образів кожен абонент відправив по 200-500 SMS. За іншого конкурсанта Володимира Дантеса проголосувало на 2500 більше абонентів, які надіслали набагато менше повідомлень.

Володимир Дантес зазначив, що він «Наївний, добрий лох». Як зауважив співак, номер для голосування за Ольгу Полякову з'явився задовго до голосування. Співачка сама прорекламувала його в своєму відеоролику.

У 2018-му році в інтерв'ю журналу «Новий час» співачка розповіла про сексуальні домагання в українському шоу-бізнесі.

«Пристають, звичайно, і в моєму житті це було багато разів. Навіть один дуже відомий продюсер намагався посадити мене до себе на коліна. Я була проти, і тому, до речі, не потрапила в одну дуже популярну жіночу групу », - поділилася Оля Полякова

Статок

У 2017-му році співачка заробила 1,5 млн USD.

Дата народження
17 січня 1984
Країна
Україна
Соцмережі