Дата народження
12 вересня 1975
Країна
Україна
Соцмережі

Ольга Пулатова

Українська російськомовна співачка, композитор, автор пісень та віршів. Разом з Оленою Войнаровською Ольга заснувала гурт Flëur.

Дата народження:
12.09.1975 р.
Рідне місто:
Одеса

Ольга Пулатова з раннього віку тяжіла до музики. З 7-ми років вона почала складати вірші. У 12 років вона взялася за написання пісень.

Варто відзначити, що дівчинка навчалася в музичній школі, але незабаром кинула її.
Здобувши середню освіту, Оля вступила до Одеського інституту народного господарства на факультет планування. Будучи студенткою другого курсу, Ольга Пулатова загорілася ідеєю про власну музичну групу. Так почалися її звукові експерименти.

Закінчивши виш, Оля влаштувалася бухгалтером на хлібозавод. Поєднувати роботу і творчість їй було вкрай складно. Щоб поборотися за музичні перспективи, Ольга Пулатова вирішила звільнитися.

У 1997-му році вона приєдналася до групи «Аероплан». Ольга також писала пісні для репертуару «Аероплану» і виступила на багатьох заходах. Незабаром група випустила дебютний альбом, на якому пролунав голос Ольги. У цьому колективі Пулатова проспівала 2 роки.

У 2000-му році Ольга Пулатова та Олена Войнаровська створили групу «Flëur». Її стиль вони охрестили «кардіовейв» – похмура і прониклива музика, яка ллється від серця до серця. У цьому колективі Ольга стала вокалісткою й автором пісень.

Через 4 роки Пулатова почала поєднувати свою творчість у «Flëur» з діяльністю в групі «Оля і Монстр». Пізніше співачка співпрацювала з колективом «Dust Heaven».
У 2008-му році Оля виступила в Одесі з сольним концертом. Незабаром вона випустила кілька пісень з московським пост-рок-колективом «Verba».

У 2014-му році дві композиції «Flëur» «Шовкопряд» і «Теплі коти» увійшли в 500 кращих пісень усіх часів за версією «Наше радіо». У тому ж році Пулатова виступила на благодійному концерті в підтримку воїнів АТО.

Через 4 роки Оля заснувала сольний проект «PuLaToVa». В його рамках вона випустила альбом «Рой».

Особисте життя

Ольга Пулатова перебуває у шлюбі. У 2012-му році вона вийшла заміж. Її обранцем став Вадим Казаков, лідер групи «Cheshires».

У цьому союзі народилося двоє синів: Гліб (2012 р. н.) та Захар (2015 р. н.).
У 2014-му році в результаті тривалого захворювання пішов з життя 2-річний Гліб. Пізніше в тому ж році група «Flëur» випустила альбом «Штормовое предупреждение». Його найбільше запам'ятався треком стала пісня «Кислород», в текстах якої розкривається тема смерті та байдужості медиків.

Скандали

У 2014-му році групі «Flëur» довелося скасувати тур по Росії. Російська сторона звинуватила жіноче тріо у фашизмі.

Статок

Інформація про доходи Ольги Пулатової не представлена у відкритих джерелах.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\1-5.07\2.07\Ольга Пулатова.gif
Дата народження
12 вересня 1975
Країна
Україна
Соцмережі