Дата народження
31 травня 1976
Країна
Україна
Соцмережі

Ольга Шурова

Журналістка, стиліст і PR-директор гурту Pianoбой, дружина Дмитра Шурова. Закінчила ДонНУ зі спеціальності «Культурологія». До 2015 року була головним редактором українського видання «Экспресс-газета».

Біографія

Ольга Шурова (до заміжжя Тараканівська) з'явилася на світ 31.05.1976 року в Шахтарську Донецької області.

Вищу освіту здобула в Донецькому національному державному університеті. Своєю спеціальністю вибрала культурологію.

Кар'єра

З 2000 року Ольга є головним редактором інформаційного видання «Експрес газета». Спочатку працювала в Москві, потім переїхала в Україну, де відкрилася філія газети.

У 2009 році Шурова очолила сімейний бізнес. Тепер Ольга головний продюсер і рекламний агент для музичної творчості чоловіка.

Повністю зосередилася на просуванні кар'єри чоловіка з 2015 року.

Досягнення

За новинами на персональній сторінці Ольги Шурової в соціальній мережі «Facebook» стежить майже десять тисяч користувачів.

Чутки і скандали

В Ользі тече суміш з української, російської, бурятської і німецької крові. Бабуся по маминій лінії - німкеня, вихована в лютеранській вірі. Батьки потрапили в Донецьку область за розподілом після закінчення вищого навчального закладу.

За словами Ольги, хоча макети для українського видання московської «Експрес газети» вона отримувала як пряму вказівку ​​до друку, проте всякий раз змінювала макет. Адаптувала тексти, вставляла матеріали про українських зірок і, за її зізнанням, «чистила Авгієві стайні». У зв'язку з протистоянням двох країн часто московська редакція подає матеріал суб'єктивно, роблячи акцент на негативі про виконавців з України.

Ольга віддає перевагу речам «секонд-хенд», стежить за переробкою свого сміття і слухає класичну музику. Одяг і аксесуари для виступів колективу «Піанобой» також підбирає на розпродажах «секонд-хенд». Вважає, що одяг із вторинного ринку більш унікальний і якісний, ніж те, що можна купити в бутиках і магазинах.

Статок і джерело доходу

Основний дохід сім'я отримує завдяки прибутку з концертів Дмитра Шурова, а також гонорарів за виступи на телебаченні.

Особисте життя і сім'я

Заміжня за музикантом Дмитром Шуровим з 2002 року. Разом пара виховує сина Лева, 2003 року народження. Лев так, як і батько, цікавиться музикою. З дитинства відвідує музичну школу по класу фортепіано. Решту інструментів освоював самостійно.

Фото і відео

Світлина від Olya Shurova.

https://www.youtube.com/watch?v=9bhsUqcepE0

Дата народження
31 травня 1976
Країна
Україна
Соцмережі