Дата народження
22 серпня 1966
Країна
Україна
Соцмережі

Народна артистка України, актриса, телеведуча

Дата народження: 22.08.1966 р.

Рідне місто: Львів

Ольга Сумська народилася в родині театральних акторів. Перша роль їй дісталася в 5 років. Тоді Ольга зіграла у виставі «Дженні Герхардт» на сцені запорізького театру ім. Щорса. Закінчивши школу, вона вирішила піти слідами батьків і старшої сестри Наталії. Свою вищу освіту Ольга отримала в КНУТКТ ім. І. К. Карпенка-Карого. У 1983-му році їй дісталися відразу 3 ролі в телепроекті «Вечори на хуторі біля Диканьки».

У 1988-му році Ольга Сумська стала актрисою Театру російської драми ім. Л. Українки.

Перед широкою публікою їй вдалося засвітитися у фільмі «Голос трави». У цій картині Ольга зіграла роль учениці володарки білої магії. Після релізу кінострічки Ольгу Сумську стали називати чарівною відьмою. Велику популярність артистка здобула в 1997-му році. Славу їй принесла головна роль в історичному серіалі «Роксолана».

Після успішної появи на екрані Ольгу стали часто запрошувати на телебачення ведучою, гостею  програм і суддею на творчих конкурсах. Знаменита актриса також стала обличчям телеканалу «Інтер». Ольга Сумська знялася в багатьох фільмах і рекламних роликах.

У 2011-му році вона замінила Богдана Ступку на посаді президента київського міжнародного кінофестивалю.

Але кінематографом талант Ольги Сумської не обмежується. Актриса також проявила себе як письменниця, випустивши кілька книг. Її першим виданням стала збірка сімейних рецептів. Потім вона розкрила свої секрети краси.

Особисте життя

У 1987-му році Ольга Сумська вийшла заміж за актора Євгена Паперного. 1-го червня 1990-го року в цьому шлюбі народилася дочка Антоніна. На той момент у Ольги вже зав'язався роман з іншим актором - Віталієм Борисюком. З ним вона познайомилася на сцені. Обидва актори грали в одному мюзиклі в театрі російської драми ім. Л. Українки. Зрозуміло, згодом Ольга і її тодішній чоловік Євген розлучилися. Це сталося в 1991-му році.

Другим чоловіком Ольги Сумської став Віталій Борисюк. 2-го березня 2002 року в сім'ї народилася дочка Анна.

У 2017-му році легендарна актриса стала бабусею. Її старша дочка Антоніна народила дитину. Її батьком став російський актор Володимир Яглич. Як повідомляють деякі джерела, пологи пройшли в Москві. У пари народилася дівчинка.

Скандали

У 2007-му році Ольга Сумська в інтерв'ю виданню «Вісти» розповіла, що один з кінопродюсерів домагався від неї інтимної близькості. Оскільки актриса відмовила йому, у неї виникло безліч професійних складнощів.

Статок

Як повідомляє видання «Вісти», у 2016-му році один знімальний день Ольги Сумської обходився в 350 USD.

Дата народження
22 серпня 1966
Країна
Україна
Соцмережі