Дата народження
14 грудня 1985
Країна
Україна
Соцмережі
124

Ольга Цибульська

Співачка, автор пісень, телеведуча

Дата народження: 14.12.1985 р.

Рідне місто: Радивилів (Рівненська область)

Ще в шкільні роки Оля Цибульська проявляла підвищений інтерес до творчості. Вона брала активну участь у всіх культурних заходах школи. Здобувши середню освіту, дівчина переїхала до Києва. Там вона вступила до Естрадно-циркової академії ім. Л. Утьосова.

Свою професійну діяльність в шоу-бізнесі вона почала в дуеті «Опасные связи». Його другим учасником був Олександр Бородянський. У складі цього колективу Оля Цибульська засвітилася на першій українській «Фабриці зірок». Саме «Опасные связи» стали переможцями першого сезону.

Після «Фабрики зірок» Оля стала ведучою програми "Кліпси" на "Новому каналі".

У дуеті «Опасные связи», а також в період сольної кар'єри Оля Цибульська отримала безліч музичних нагород. Співачка є ведучою багатьох розважальних шоу. Також вона виступає в якості учасниці у багатьох телепроектах, в тому числі в програмі «Що? Де? Коли? ».

Особисте життя

Ще в шкільні роки Оля Цибульська познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Доля звела їх на одному зі шкільних конкурсів талантів. Тоді Оля вчилася в 10-му класі. Закінчивши школу, вона була сповнена сил і прагнень, які б привели її до успішної кар'єри. Так дівчина переїхала до Києва, залишивши любов. Парі довелося розлучитися. Вони вирішили бути друзями. Хлопець іноді приїжджав погостювати до Києва. Тоді обидва не мали достатньої кількість фінансових коштів. Він пообіцяв, що так не буде тривати завжди, і він повезе Олю в Париж.

Через кілька років Олі прийшов лист. У конверті лежала маленька записочка. Там було зазначено: «Якщо нічого не змінилося - чекаю тебе завтра в аеропорту». До неї додавалися два квитки в Париж.

Там вони провели 5 днів. У романтичній столиці Олін залицяльник зробив їй пропозицію.

Грати весілля співачка не хотіла. Оскільки вона є публічною особою, її свято стане публічним. Співачка хотіла зберегти його від сторонніх. Деякий час пара жила в цивільному шлюбі. Потім закохані розписалися без церемоній.

До речі, первісток зірки народився після першої паризької подорожі майбутніх батьків. 7-го січня 2015 го року Оля Цибульська стала матір'ю. У сім'ї народився син Нестор. У 2018-му році хрещеним батьком дитини став популярний співак Дзідзьо.

Статок

Інформація відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
14 грудня 1985
Країна
Україна
Соцмережі