Дата народження
02 вересня 1967
Країна
Україна
Соцмережі

Народний артист України, актор, телеведучий

Дата народження: 02.09.1967 р.

Рідне місто: Львів

Остап Ступка народився в родині акторів. Його дитинство пройшло за лаштунками театрів, в яких грали батьки. Ще в шкільні роки Остап почав навчатися акторському мистецтву в театральному гуртку. Це вплинуло на вибір професії. Остап Ступка закінчив КНУТКТ ім. І. К. Карпенка-Карого. У 1985-му році актор вперше з'явився в кіно. Його дебют відбувся в картині «Женихи». У 1986-му році Остап Ступка почав грати в Національному академічному драматичному театрі ім. І. Франка. Незабаром Остап став затребуваним актором. Він не тільки знімається в художньому і документальному кіно, але також проявляє себе як телеведучий. У цій професії він вперше спробував себе на шоу «Перший мільйон». Остап Ступка також озвучує мультфільми та знімається в рекламних роликах.

У 2006-му році він увійшов до акторського складу Київського академічного Молодого театру.

У тому ж році Остап Ступка отримав титул «Кращий актор» на церемонії «Людина року».

Своєю улюбленою роллю Остап називає Сальвадора Далі. Цього героя він грав на театральній сцені. Актор шкодує, що вже давно не ставлять цей спектакль.

Остап Ступка відзначає, що свою акторську майстерність він проявляє тільки на сцені. За його словами, у хорошого актора повинна бути дитяча душа, а діти не брешуть.

Український артист мріє потрапити в Голлівуд.

Остап ділиться своєю формулою успіху. Вона дуже проста: робота, точність, максималізм.

Своїм головним мотиватором він називає роботу.

Видатний актор також пробував свої сили в політиці, але розчарувався в цій сфері. На його думку, в складні часи актор може принести не менше користі, ніж військовослужбовець, адже за допомогою мистецтва можна достукатися до людської свідомості та вплинути на неї.

Особисте життя

Остап дуже рано одружився. Його дружиною стала однокурсниця Тетяна. У цьому союзі народився син Дмитро.

Другий раз актор одружився з Іриною, модельєром-конструктором. Цей шлюб існував 15 років. У ньому народилися дочка Устина і син Богдан.

Скандали

У 2016-му році український актор Остап Ступка відмовився від зйомок в російському телесеріалі «Мажор-2». У першій частині серіалу Остапу дісталася одна з ключових ролей. Він грав експерта-криміналіста Івана Петровича Смоленцева. Актор пояснив, що не братиме участі в російських проектах, поки не зміниться політична ситуація.

Статок

У 2011 році виступ Остапа Ступки на корпоративі обходився в 4 тис. USD.

Дата народження
02 вересня 1967
Країна
Україна
Соцмережі