Дата народження
18 вересня 1979
Країна
Україна
Соцмережі

Павло Дзюблик

Павло Дзюблик: народний обранець, якого звинувачують в нечесній політичній грі

Павло Дзюблик використовував у передвиборчій кампанії до парламенту адміністративний ресурс: сайт районної адміністрації, комунальний транспорт. Всього через півтора року після його обрання депутатом, доходи від бізнесу родичів зросли втричі.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Трудова діяльність
  6. Політика
  7. Компромат
  8. Декларація
  9. Відео

Біографія

Павло Володимирович Дзюблик народився 18 вересня 1979 року в місті Черняхів, що у Житомирській області.

Освіта

Диплом вчителя математики і фізики Павло Дзюблик отримав в Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

Сім'я

Дружину парламентаря звуть Наталя. Павло Дзюблик - багатодітний батько. У нього четверо дітей: одна дочка - Валерія і три сини - Захар, Дем'ян і Максим.

Кар'єра

Трудова діяльність

Павло Дзюблик працював за фахом в одній зі шкіл Черняхова. Викладав математику і інформатику. Потім перебував на посаді редактора районної газети "Нове життя".

У столиці якийсь час обіймав посаду менеджера зі зв'язків з громадськістю видавництва "Бліц-інформ".

Політика

У політиці Павло Дзюблик з 2010 року. Тоді він балотувався до Житомирської обласної ради за списками "Блоку Юлії Тимошенко".

З квітня по жовтень 2014 року Дзюблик обіймав посаду голови Черняхівської районної державної адміністрації.

У тому ж році на позачергових виборах до парламенту Дзюблик висунувся в народні депутати по мажоритарному округу номер шістдесят шість в Житомирській області.

Набравши дев'ятнадцять відсотків голосів, Дзюблик обійшов "екс-регіонала" Віталія Журавського та Івана Литвина (сина колишнього спікера Верховної Ради Володимира Литвина).

У Верховній Раді входить до фракції Народного фронту. Займається питаннями екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Павло Дзюблик є членом груп з міжпарламентських зв'язків з Португалією, США, Монголією, Індією, Китаєм, Японією, Великобританією.

Компромат

За зауваженнями Центральної виборчої комісії, шістдесят шостий округ увійшов в число округів з найбільш "брудною" виборчою кампанією.

Павло Дзюблик був не тільки кандидатом в народні депутати, але і головою районної адміністрації. Тому, на думку його опонентів, він використовував адміністративний ресурс і діяв по старих технологіях часів Віктора Януковича.

Так, на сайті Черняхівської РДА з'явилася інформація про конкурс для юних художників. Його організатором був Павло Дзюблик. Таким чином, він порушував закон України “Про вибори народних депутатів України”, де зазначено, що кандидати у народні депутати не мають право використовувати об’єкти та ресурси за місцем роботи для власної агітації.

Юридичні приймальні для ветеранів АТО дивним збігом обставин опинилась за одними і тими ж адресами, що і штаб "Народного фронту" у лавах якого балотувався керівник Черняхівської РДА.

Для власної виборчої кампанії Дзюблик використовував і транспорт, що знаходиться в комунальній власності. На презентацію книги українського письменника Василя Шкляра, яку організував кандидат в депутати Дзюблик, людей звозили на шкільних автобусах.

Один з опонентів Дзюблика подав до суду позов про визнання неправомірними дії кандидата в народні депутати.

Феміда залишилася на боці позивача. У жовтні 2014 року суд визнав дії кандидата в народні депутати Павла Дзюблика неправомірними

На думку житомирських журналістів, кандидати в народні депутати по шістдесят шостому виборчому округу, в тому числі і Павло Дзюблик, під час передвиборної агітації будували свої аргументи на критиці опонентів.

Так, агітатори, що закликають голосувати за черняховского голову, роздавали агітаційні матеріали з карикатурами і образами на опонентів. Іван Литвин був зображений, як вередливий хлопчик, який просить у батька депутатський мандат, а Віталій Журавський, в ролі Наполеона, який скаче в сміттєвому контейнері.

Подейкують, що Павло Дзюблик постарався зробити так, щоб інші кандидати не мали можливості проводити власну передвиборчу кампанію.

Люди керівника Черняхова забирали агітаційні матеріали інших кандидатів. За допомогою погроз примушували припинити кампанію конкурентів Дзюблика.  

У 2016 році житомирські журналісти звернули увагу, що декларації за 2013 і 2014 роки не збігаються. Народний депутат відповів, що при заповненні першої, вказуючи житлову площу, зробив помилку. А доходи зросли в три рази завдяки торговому і будівельного бізнесу членів сім'ї Дзюблик.

Декларація

Згідно з електронною декларацією, яку Павло Дзюблик подав в 2018 році, він і його родичі володіють шістьма житловими будинками і земельними ділянками, які знаходиться у рідному Черняхові. У Києві народний депутат винаймає квартиру площею майже в сімдесят квадратних метрів.

Автомобільний парк парламентаря складається всього з однієї машини. Toyota Camry 2011 року випуску він водить за довіреністю з 2015 року.

Зарплата Павла Дзюблика у Верховній Раді за 2017 рік склала двісті п'ятдесят п'ять тисяч гривень. На три тисячі менше він отримав в якості компенсації, пов'язаних з витратами депутатських повноважень.

Компенсує український парламент народному депутату і вартість оренди житла. Ця сума дорівнює ста дев'яносто одній тисячі гривень. Компенсували Дзюблику і вартість проїзду по території України. За пересування по країні з робочих питань він отримав тридцять вісім тисяч гривень.

Майже сімсот тисяч гривень - дохід від підприємницької діяльності дружини парламентарія. Допомога при народженні дитини становить сімнадцять тисяч гривень.

На банківських рахунках Павла Дзюблика зберігається тридцять п'ять тисяч гривень і чотири євро. Готівкових коштів у нього немає. Зворотна ситуація у його дружини. У неї немає рахунку в банку, але "готівкою" є двадцять дві тисячі доларів. Тридцять п'ять тисяч доларів задекларовані політиком, як дані в борг.

Відео

Дата народження
18 вересня 1979
Країна
Україна
Соцмережі