Країна
Україна

Павло Яблонський

Яблонський Павло Васильович: секретар та один з найбагатших депутатів міськради Вінниці

Яблонський Павло Васильович — старий друг Гройсмана та колекціонер елітних швейцарських годинників.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Декларація
  6. Відео

Біографія

Павло Васильович Яблонський народився у 1976 році у місті Калинівка Вінницької області.

Освіта

У 1993 році Павло закінчив 15-у школу у Вінниці та вступив у державний технічний університет. У 1998 році отримав диплом за спеціальністю "Теплогазопостачання, вентиляція та охорона навколишнього середовища".

Сім’я

Павло одружений. Дружину звуть Галина. Вона займається підприємницькою діяльністю, працює у ТОВ "Інтертрейд". Подружжя має двох синів.

Кар'єра

У 1999 році Яблонський зайнявся підприємництвом. У 2006 році він був одним із засновників газети “Місто”. У 2008 році став комерційним директором ТОВ "Інтер-Трейд". До квітня 2016 року Павло керував ТОВ "Медіа СВ".

У 2002—2006 роках він був помічником депутата міської ради Володимира Гройсмана. У 2010 році Павло в перший раз був обраний у Вінницьку міську раду. Він балотувався від партії "Совість України". У міській раді Яблонський очолював постійну комісію міської ради з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

У 2015 році Павло був переобраний до міської ради. На цей раз він був кандидатом від партії "Вінницька європейська стратегія" (територіальний виборчий округ №53). На першій сесії міської ради сьомого скликання депутата обрали секретарем Вінницької міської ради.

У 2019 році Яблонський балотувався до Верховної Ради від партії "Європейська стратегія Гройсмана" (№9 в списку). Однак стати народним депутатом йому не вдалося — політсила експрем'єр-міністра не змогла подолати 5%-й прохідний бар'єр.

Декларація

У липні 2019 року перед парламентськими виборами Павло Яблонський опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Секретар міської ради Вінниці володіє п'ятьма земельними ділянками (чотири у селі Зарванці та один — у селі Комарів), двома житловими будинками (317,4 та 210 кв.м. у селі Зарванці) та однією квартирою (62 кв.м.).

З цінного рухомого майна Яблонський задекларував наручні годинники швейцарського виробництва (два годинники — жіночі та п'ять — чоловічі), а також ювелірні вироби (кільця та ​​сережки з дорогоцінного металу з дорогоцінним камінням).

Галина Яблонська — власниця автомобілів Peugeot Partner 2004 року випуску та Mercedes-Benz: GLE 250D 4MATIC 2017 року випуску.

За 2018 рік зарплата секретаря міської ради склала 297 тисяч гривень. Дохід від відчуження рухомого майна — 2,3 мільйона гривень. Гарантійна заміна в СП ТОВ "Автомобільний дім Україна — Мерседес Бенц" — 48,6 тисячі. Дружина поповнила сімейний бюджет на 995 тисяч гривень.

У банку Павло зберігає 57 тисяч гривень, Галина — 10 тисяч гривень. Готівковими коштами Яблонський задекларував 2,2 мільйона гривень, 380 тисяч доларів та 80 тисяч євро. У його дружини готівкою є 120 тисяч євро, 960 тисяч гривень та 150 тисяч доларів.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=as7AUAdGcuE 

Країна
Україна