Дата народження
03 грудня 1985
Країна
Україна
Соцмережі
1096

Павло Кухта

Кухта Павло Андрійович: колишній економічний журналіст отримав високу посаду в новому уряді

Кухта Павло Андрійович – перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова, член партії «Голос», якому підприємництво приносить мільйонні доходи, у минулому економічний журналіст.

Біографія

Павло Кухта народився 3 грудня 1985 року в Києві, де зараз і мешкає.

Сім'я

Павло Кухта перебуває у шлюбі. Ім'я його обраниці — Катерина. У подружжя є донька Ярослава.

Освіта

Навчався в столичній гімназії №48. Після цього вступив до Київського політехнічного інституту. 

Кар'єра

Павло Кухта протягом деякого часу працював економічним журналістом-публіцистом. Його статті розміщувалися в багатьох авторитетних ЗМІ. Більшу частину матеріалів Павло присвячував темам макроекономіки та бюджетування.

Далі він став експертом групи податкової реформи та радником Міністра.

Через деякий час Павло Кухта приєднався до Центру економічної стратегії. У цій організації він працював радником. Крім того, у 2015 році Кухта став членом наглядової ради індексу моніторингу реформ iMoRe від VoxUkraine. Пізніше Павло обійняв посаду економіста Центру економічних рішень.

Через рік Павло Кухта був призначений на пост заступника глави радників з підтримки реформ. Він також увійшов у стратегічну групу радників Прем'єр-міністра України.

Був помічником-консультантом народних депутатів Ігоря Луценка та Ярослава Маркевича (у восьмому скликанні, на громадських засадах).

У 2019 році Кухта вступив у партію «Голос змін». Її лідер Святослав Вакарчук призначив Павла програмним директором. Разом з цією політсилою Кухта пішов на позачергові вибори в парламент. Мав 25-ий номер у списку партії. Проте депутатом Павлові стати не вдалося. Хоча зовсім скоро він отримає інше непогане призначення в новому уряді.

Цього ж року Павла Кухту призначено першим заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова.

Декларація

Згідно з декларацією, яку Кухта Павло Андрійович подав у вересні 2019 року, заступник Міністра має половину квартири площею 77.5 м2 в Києві. 

Решта нерухомості належить дружині: дві квартири й гараж в Києві (одна з квартир повністю належить Катерині, інша – частково) та дачний будинок із земельною ділянкою в Бориспільському районі Київської області.

Їздить Павло Кухта на двох авто Nissan Leaf 2014 року випуску та Volkswagen Tiguan 2014 року випуску.

Дохід Павла у звітному році склав 3 мільйони 111 тисяч 481 гривню. Таку суму йому принесла підприємницька діяльність.

На банківських рахунках Павло має 311 тисяч 583 гривні та 92 тисячі 145 євро. Готівкою Павло тримає 15 тисяч гривень, тисячу доларів та 3 тисячі євро.

Посилання

Павло Кухта має особисту сторінку в соціальній мережі Фейсбук.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=DTLeEoNp6DQ

Дата народження
03 грудня 1985
Країна
Україна
Соцмережі