Дата народження
08 червня 1977
Країна
Україна
Соцмережі

Павло (Паштет) Белянський

Український письменник і блогер. В інтернеті став відомий під псевдонімом Паштет український. Кілька років тому він завів блог в Живому журналі, назвавши його «Наблюдая жизнь из-за оградки».
Біографія

Народився в Алчевську (Луганська область) у 1977 році. Два роки провів у Донецьку. Потім довго жив в місті Дніпро. Є рідна сестра.

За основною освітою - хімік.

Кар'єра

Довгий час працював журналістом, писав для різних видань.

У пресі багато згадок щодo співробітництва з однією з політичних партій в якості прес-секретаря. Однак ці дані стосуються не Павла Миколайовича Белянського, а Дмитра Юрійовича Белянського, однофамільця. Саме він у 2004 році працював прес-секретарем Дмитра Корчинського.

Коли журналістика перестала приносити достатній дохід, переключився на торгівлю, а пізніше організував свою фірму з виготовлення надгробків. Пройшов шлях від вантажника до комерційного директора.

Спільно з Дмитром Вохмяніновим заснував видавництво «Діпа», де з 2016 року видає свої книги. Внесок у стартовий капітал кожного із співзасновників склав 500 гривень.

У липні 2018 року після скандалу вийшов зі складу засновників видавництва «Діпа».

Досягнення

Видав 5 книг: «Я працюю на кладовищі», «Стоматолог вирішує одружитися», «14 друзів хунти», «Велика втеча», «Гадство Закудатство».

За однією з книг написав сценарій до серіалу «Стоматолог» і навіть виконав там роль у масовці.

Блогер з більш ніж 30 тисячами підписників.

Чутки і скандали

У липні 2018 опублікував критичний пост про Президента Порошенка. У своєму повідомленні Павло Миколайович Белянський поскаржився, що Порошенко подарував Князю Ліхтенштейну українське видання його книги. При цьому нічим не допомагаючи появі цієї книги на світ. Пост викликав бурхливу реакцію в мережі. На наступний день Павло Миколайович Белянський вийшов зі складу засновників видавництва «Діпа».

Стан і джерела доходів

Павло Миколайович Белянський є власником фірми, яка виготовляє і встановлює пам'ятники і надгробки на Київських кладовищах.

Особисте життя і сім'я

У другому шлюбі з Марією Белянською. Виховують дочку Лізу, 2009 року народження.

Для Марії це другий шлюб. Від першого є дочка Анастасія, 1997 року народження.

У Павла Миколайовича Белянського є старший син від першого шлюбу.

Фото і відео

https://conferences.tochka.net/2874-pashtet-v-gostyakh-tochkanet/
Дата народження
08 червня 1977
Країна
Україна
Соцмережі