Країна
Україна

Павло Станков

Станков Павло Олександрович: депутат-мільйонер, який представляє в міськраді “Опозиційний блок”

Станков Павло Олександрович - криворізький бізнесмен та чиновник міського рівня, дружина якого заробляє в рази більше за нього та їздить на новенькій Ауді 2018 року. 

Біографія

Інформації про біографію чиновника майже немає. Відомо, що Станков народився та живе в селі Широка Дача Широківського району Дніпропетровської області.

Сім'я

Одружений, виховує доньку.

Освіта

Вища.

Кар'єра

Станков займається підприємницькою діяльністю. 

Разом із дружиною є власником компанії ТОВ “Олір”, в якій займає посаду директора. 

Крім того, є членом партії “Опозиційний блок”, від якої у 2015 році був обраний депутатом Криворізької міської ради 7-го скликання. 

Декларація

Згідно з декларацією за 2018 рік, Павло Станков та його дружина мають велику кількість нерухомості. Так, у них є приватний будинок на 213 кв.м та два гаражі загальною площею близько 350 кв.м в Широківському районі, чотири квартири в місті Інгулець Криворізького району та близько десятка нежитлових приміщень та будівель. 

Крім того, депутат із дружиною володіють легковим автомобілем AUDI Q8 2018 р.в., який оцінюється приблизно в 2 мільйони гривень, та шістьма вантажівками, які вони купили в період з 2012 по 2018 рік.

У 2018 році загальний дохід Павла Олександровича склав 1,2 мільйона гривень, які він отримав у якості зарплати на двох роботах, підприємницької діяльності та відчуження рухомого майна. 

Цікаво, що спільний бізнес приніс дружині чиновника приблизно в 20 разів більше - майже мільйон гривень. Ще півмільйона гривень жінка отримала в якості заробітної плати та надання майна в оренду. 

Що стосується заощаджень, то на банківських рахунках Павло та Ольга Станкові зберігали майже 100 тисяч гривень, 10 600 доларів та 15 400 євро.

Країна
Україна