Дата народження
16 листопада 1979
Країна
Україна
Соцмережі
378

Павло Сушко

Сушко Павло Миколайович: прикордонник, продюсер і "слуга народу"

Сушко Павло Миколайович більше п'ятнадцяти років знайомий з Володимиром Зеленським. У 2019 році завдяки цьому знайомству Сушко потрапив у велику політику/

Біографія

Сушко Павло Миколайович народився 16 листопада 1979 року в Хмельницькій області.

Освіта

Павло Сушко має три вищі освіти. Він навчався в Національній академії державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, де отримав фах офіцера оперативно-тактичного рівня.

Потім Сушко закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого. Третю вищу освіту Павло отримав у Національному університеті культури і мистецтв (Київ). Там він вивчав режисуру телебачення.

Сім'я

Відомо, що у Павла Сушко є син, якого звуть Максим.

Кар'єра

Вісімнадцять років Павло Сушко віддав Збройним Силам України. Він проходив службу у Харківському прикордонному загоні. Працював на керівних посадах у Державній прикордонній службі України. На пенсію Сушко пішов у званні підполковника.

У 2010-х роках Сушко перекваліфікувався з прикордонника у представника шоу-бізнесу. За п'ять років Павло пройшов шлях від адміністратора до виконавчого продюсера. 

У 2016 році він стає продюсером у компанії «Solar Media Entertainment». Тоді ж став сценаристом та продюсером художнього фільму «DZIDZIO Контрабас». 

Фільм вийшов на екрани в 2017 році і зібрав 22,14 млн грн. (При бюджеті в 5,3 млн грн). Картина відзначена премією «Золота Дзиґа» (вибір глядача).

У тому ж 2017 році Павло Сушко був прийнятий в Українську (у 2018 - Європейську) кіноакадемію і почав читати лекції, а також проводити майстер-класи з продюсування кіно зі студентами.

У 2018 році він став засновником «Prime Story Pictures».

У 2019 році Павло вирішив зайнятися політикою. На президентських виборах він був представником свого давнього друга, кандидата Володимира Зеленського в Харкові.

Сушко балотувався під двадцять восьмим номером у списку партії "Слуга народу" на позачергових парламентських виборах, які пройшли 22 липня 2019 року.

У парламенті дев'ятого скликання підполковник входить у комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики. Голова підкомітету в сфері кінематографа і реклами України.

Також Сушко - член української частини міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України та Сейму Литовської Республіки. Павло - один із заступників голови фракції "Слуга народу" у парламенті.

Компромат

Павло Сушко не був помічений у великих скандалах чи корупційних схемах.

Декларація

У серпні 2019 року Павло Сушко опублікував електронну декларацію за минулий рік.

У селі Феськи на Харківщині у нього є земельна ділянка в 1 200 кв.м. Задекларував він також три квартири у Харкові і одну у Кривому Розі.

Як об'єкт незавершеного будівництва Павло вказав ще одну квартиру, яка знаходиться в Києві.

З цінного рухомого майна він задекларував швейцарські годинники у кількості двох штук. 

Пересувається новоспечений політик на BMW 520i 2016 року випуску.

За 2018 рік загальний дохід Павла Сушко склав майже півтора мільйона гривень (1,4 млн).

На банківських рахунках у парламентарія зберігається 62 тисячі гривень і 35 євро. Готівковими коштами він задекларував 26 тисяч доларів, 6 тисяч євро і 175 тисяч гривень. Третім особам експрикордонник зайняв 18 тисяч доларів і 6 тисяч євро.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Офіційна сторінка в Фейсбук

Ел. пошта

Телефон (044) 255-36-58 (помічник)

(044) 255-31-81.

Дата народження
16 листопада 1979
Країна
Україна
Соцмережі