Дата народження
22 червня 1957
Країна
Україна
Соцмережі

Народний артист України, співак, композитор

Дата народження: 22.06.1957 р.

Рідне місто: село Червоне (Вінницька область)

У дитинстві Павло переїхав до Києва. Там він навчався в дитячій музичній спецшколі-інтернаті ім. М. Лисенка. Потім він вивчився на оркестровому, а після на вокальному факультеті Київської консерваторії.

У 1986-1993 Павло Зібров був солістом Державного естрадно-симфонічного оркестру.

У 1994-му році співак починає насичену сольну діяльність. Він випускає дебютний альбом «Хрещатик». У тому ж році виходить платівка «Я чекаю тебе». Цей рік у Павла Зібров насичений подіями. Він став директором і художнім керівником в театрі «Пісні Павла Зіброва», а також обійняв посаду викладача естрадного вокалу в Київському національному інституті культури і мистецтв.

14-го грудня 2013 року представники «Партії регіонів» запропонували Павлу виступити на Антимайдані, але співак не прийняв цю пропозицію.

Зараз Павло Зібров бере активну участь у творчому житті. Він не тільки виступає і бере участь в телепрограмах, але також знімається в фільмах.

Особисте життя

Першою дружиною Павла стала Тетяна. У шлюбі з нею 18-го червня 1983 року народився син Сергій. Все ж Тетяна кинула співака, коли йому було 27 років. Причиною послужив роман з її студентом.

25-го серпня 1994 року Павло Зібров одружився з Марією. Вона працює директором, режисером і художником по костюмах в театрі «Пісні Павла Зіброва». 21-го лютого 1997 року у пари народилася дочка Діана. У Павла також є прийомний син Олександр - син Марії від першого шлюбу. Він з'явився на світ в 1982-му році. Після перейшов на прізвище вітчима.

Скандали

У 2016-му році Діана, дочка Павла Зіброва, отримала земельну ділянку під Києвом. За деякими даними, він призначався бійцям АТО. Але, як з'ясувалося, на отриманій земельній ділянці вже перебував об'єкт нерухомості, що належить родині Зібрових. Скандал був піднятий активістами, які переслідують особисті цілі.

У 2016-му році активна громадськість подала петицію президенту України з проханням позбавити Павла Зіброва звання народного артиста України. Причиною народного невдоволення став кліп «Польська Залізниця Лова-Лова», в якому знявся Павло Зібров. Після призначення польського рок-музиканта Войцеха Балчуна на посаду глави «Укрзалізниці», група «Плюшевий Бруклін» запропонувала кандидатуру Павла Зіброва на посаду глави польської залізниці.

Статок

У 2017 році Павло Зібров зумів заробити 260 тис. USD.

Дата народження
22 червня 1957
Країна
Україна
Соцмережі