Дата народження
29 червня 1986
Країна
Україна
Соцмережі

Петро Іонов

Іонов Петро Петрович: депутат, який пропонував виборцям вельми незвичайні послуги

Іонов Петро Петрович під час передвиборної кампанії запропонував одеситам досить великий спектр безкоштовних послуг.

Біографія

Іонов Петро Петрович народився 29 липня 1986 року в Одесі.

Освіта

Петро Іонов за освітою біолог. Закінчив університет імені Іллі Мечникова в 2008 році. Будучи студентом, брав участь у студентському самоврядуванні ВНЗ. 

Сім'я

Петро Іонов одружений. Обраницю звуть Ксенія (дівоче прізвище Поліщук). Одружені з 2016 року.

У подружжя є одна дитина - дочка Меланія.

Кар'єра

Після закінчення університету Петро Іонов зайнявся підприємницькою діяльністю. З 2009 року він є генеральним директором рекламного агентства "УКР-Реклама". Петро - засновник вебстудії "АТОМ". Був членом Інтернет партії.

У 2014 році Іонов взяв участь у позачергових парламентських виборах. Петро йшов самовисуванцем по сто тридцять шостому мажоритарному округу (частина Малиновського та Суворовського районів міста Одеси).

За результатами виборів Петро Іонов з підтримкою в 0.23% або 135 голосів виборців опинився на почесному передостанньому місці. Однак на роботу до Верховної Ради молодий політик все-таки потрапив. Але тільки у якості помічника народного депутата. 

Він працював з представником БПП Дмитром Івановичем Голубовим. До речі парламентарій переміг по тому ж округу, по якому балотувався Іонов. Петро працював на громадських засадах.

У 2015 році Петро Іонов переміг на місцевих виборах і став депутатом Одеської міської ради. Він входить до фракції "Солідарність" і є членом постійної комісії з питань комунальної власності.

Компромат

Під час передвиборної кампанії 2015 року кандидат в депутати Петро Іонов робив, як зазначає видання "368.media", виборцям досить незвичайні пропозиції.

Іонов пропонував безкоштовну реставрацію подушок. Коли одесити вказали Іонова, що у його діях можна угледіти ознаки підкупу виборців, він вирішив пожартувати і опублікував ще два варіанти своєї агітації, де одеситам пропонують масаж стоп і ... простати.

У лютому 2018 року вз Петром Іоновим трапилась неприємність. Вночі згорів один з його автомобілів. Розслідування показало, що причиною стало коротке замикання.

Декларація

У березні 2019 року Петро Іонов опублікував свою електронну декларацію про доходи за минулий рік.

Одеський депутат задекларував чотири квартири в Одеській області. Три з них знаходяться в Одесі (51,5; 86,6; 267,4 кв. м.) і одна в Ізмаїлі (38,2 кв. м.).

Петро Іонов володіє трьома автомобілями: Toyota Highlander 2005 року випуску (вартістю 211 тисяч гривень), Lexus GX 460 2010 року випуску (902 тис. грн.), Lexus RX 400H 2006 року випуску (397 тис. грн.). Також депутату належить мотоцикл Yamaha SRX 1991 року випуску (113 тис. грн.).

Загальний дохід Петра Іонова за минулий рік склав шістсот п'ятдесят одну тисячу гривень. Ще десять тисяч гривень подружжя Іонових отримало від держави в якості допомоги при народженні дитини. Двадцять шість тисяч гривень - одеський депутат задекларував пенсію свого батька.

На банківських рахунках у Петра Іонова зберігається вісімдесят дві тисячі гривень і майже двісті доларів. Готівковими коштами він задекларував дві тисячі доларів і тридцять дві тисячі гривень.

На суму у п'ятдесят шість мільйонів гривень Петро Іонов володіє криптовалютою.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

E-mail

Адреса приймальні: 65044, м. Одеса, проспект Гагаріна, 9а, телефон 788-88-44

Години прийому:

- депутатом - за попереднім записом

- помічником (ми) депутата: вівторок - п'ятниця з 10:00 до 18:00

Відео

Дата народження
29 червня 1986
Країна
Україна
Соцмережі