Дата народження
16 березня 1983
Країна
Україна
Соцмережі

Петро Нестерук

Нестерук Петро Каленикович: ексдепутат Луцької міськради, якого називають спиртогорілчаним магнатом

Нестерук Петро Каленикович – приватний підприємець, що працює в сфері виробництва лікеро-горілчаних напоїв, колишній депутат Луцької міської ради, якого звинувачували в обмані виборців.

1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
7. Посилання
8. Відео

Біографія

Петро Нестерук народився 16 березня 1983 року. Проживає нині у місті Луцьк.

Освіта

Після школи вступив до Луцького національного технічного університету.

Сім'я

Разом із дружиною Нелею Аркадіївною виховують трьох дітей: синів Нестора та Назарія й доньку Діану.

Кар'єра

Петро Нестерук займається приватною підприємницькою діяльністю.

Він був директором Луцької філії ТзОВ «Олександрія-БЛіГ», яка займалася виробництвом лікеро-горілчаних напоїв, але згодом була ліквідована.

Також пан Нестерук обирався депутатом Луцької міської ради від партії БПП «Солідарність». Входив до постійної комісії з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва.

У 2019 році Петро Нестерук склав свої повноваження депутата.

Окрім цього, Нестеренко заснував благодійний фонд «Дізар».

Компромат

Як повідомляє РБК-Україна, у 2014 році фірма «Олександрія-БЛіГ», луцьку філію якої очолював Нестерук, опинилася в центрі скандалу. Так, правоохоронці під час обшуків вилучили спирто-горілчану продукцію невстановленого походження.

У 2017 році в одному з інтерв'ю Петро Каленикович заявив, що в Луцькій міській раді відбуваються речі, які не сумісні ні з мораллю, ні з порядністю.

Петро Нестерук у 2017 році публічно обурився на інформацію, оприлюднену журналістами. Зокрема, інформація була про те, що у торговій мережі «Гроно Маркет» торгують контрафактним алкоголем з підробленими акцизними марками. Він та його дружина Неля Нестерук називають оприлюднені факти вигаданими та виконаними на замовлення. 

Також ЗМІ писали, що Петро Нестерук, будучи депутатом, обманював виборців, імітуючи роботу в міській раді.

Декларація

У 2019 році Нестерук Петро Каленикович задекларував три житлові будинки (37.2 м2, 116.4 м2, 390 м2, перші два в Луцьку, останній у Світязі), кілька земельних ділянок загальною площею більше 2 га (Луцьк, Світязь, Смоляри-Світязькі). Ще один будинок на 246 м2 він будує в Світязі. Дружина Неля має два житлові будинки (100.7 м2 та 99.4 м2 у Світязі) та кілька земельних ділянок загальною площею 3 311‬ м2. Кілька ділянок вона орендує (50 м2).

Петро Нестерук має корпоративні права в ТзОВ «Полісся-Трейд» (70 %). Його дружина має 50% у ТОВ «ХАУС СЕКЮРІТІ» та 80% у ТОВ «Сапстар». Вони ж є і кінцевими бенефіціарними власниками цих підприємств (Петро, крім цього, також бенефіціар у благодійному фонді «Дізар»).

Річний дохід Петра Нестерука склав 1 мільйон 760 тисяч 175 гривень. Його дружина поповнила сімейний бюджет на 134 тисячі 253 гривні.

Родина також має чималі заощадження: 230 тисяч гривень та 95 тисяч доларів готівкою; 117 тисяч 497‬ гривень – внески до статутного фонду, 1 мільйон гривень – поворотна фінансова допомога та 600 тисяч вже повернутої.

Також Нестеруки мають фінансові зобов'язання за договорами страхування – 35 тисяч гривень та 550 доларів.

Посилання

Особиста сторінка Петра Нестерука в мережі Фейсбук.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=htpIP9YAy_Y

https://www.youtube.com/watch?v=MQBBaJFbyD8

https://www.youtube.com/watch?v=74Xx_vhZq3E&feature=emb_logo

Дата народження
16 березня 1983
Країна
Україна
Соцмережі