Дата народження
06 січня 1953
Країна
Росія
Соцмережі

Раїса Богатирьова

Раїса Богатирьова: кричущі афери ексміністра в бігах


Ексчиновниця Раїса Богатирьова коррупціонувала на здоров’ї дітей та дорослих. Злочини в сфері охорони здоров’я принесли її родині великі гроші. Жінка-політик настільки вподобала «Трамадол», що встала на захист цього препарату. Але вона чудово знала, що робила. Влада й гроші – все те, чого так прагнула гінеколог української влади, про це повідомляє Політека.

Біографія

Богатирьова Раїса Василівна народилася 6 січня 1953 року в невеликому містечку Бакал Саткінського району Челябінської області (Росія). Батьки Раїси – українці за національністю. Яким чином вони опинилися на Уралі, достовірно невідомо.
1959 рік – вся сім’я переїжджає до Донбасу. З Краматорськом пов’язано дитинство Богатирьової (дівоче прізвище Лактіонова) і юнацтво.

Освіта

1970 рік – закінчила школу, провалила іспити до Луганського медичного інституту.
1970-1971 роки – працювала швачкою-мотористкою на Краматорській швейній фабриці. Перший тиждень її роботу назвали хибою, тому всі 300 чоловічих сорочок довелося перешивати.
1972-1977 роки – навчання в Харківському медичному інституті за спеціальністю «лікар».
1991-1996 рік – заочне відділення Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, отримано диплом за спеціальністю «правознавство».
2000 рік – захистила докторську дисертацію. Доктор медичних наук, професор.

Батьківщина

Богатирьова Раїса – третя дитина в сім’ї. Місто Бакал, в якому вона народилася і зростала до 6 років, як і більшість уральських, виник на місці видобутку корисних копалин. Спочатку це було звичайне гірницьке селище. Коли життя стало поліпшуватися: з’явилися школи, лікарні, училища, підприємства з переробки руди, воно перетворилося на містечко.
Батько Раїси Богатирьової, Василь Петрович Лактіонов (1912-1985 рр.) – робітник, мати, Ганна Марківна (1918-2011 рр.) теж. Родом її батьки зі Слобожанщини.
Раїса вийшла заміж за Ігоря Богатирьова, який був першим заступником генерального директора Українського фонду підтримки підприємництва.
1977 г. – на світ з’явилися хлопчики-близнюки Ігор та Олександр.

Кар’єра і суспільна діяльність

1977-1979 роки – лікар-інтерн міської лікарні №2 м. Горлівка Донецької області (нині – проголошена ДНР).
1979-1980 роки – акушер-гінеколог медсанчастини №3 Новокраматорського машинобудівного заводу.
1980-1990 роки – завідуюча пологовим відділенням, заступник головного лікаря з питань організації допомоги дітям і матерям Краматорської центральної міської лікарні. Богатирьова Раїса: біографія її цікава тим, що на всіх новорічних корпоративах вона виконувала роль Снігуроньки, завжди була місцевою активісткою місцевкому.
1990 рік – обрана народним депутатом Верховної Ради України від Краматорська.
1994-1999 роки – заступник міністра охорони здоров’я. Кар’єру акушер-гінеколога їй допомагає будувати чоловік, який на той час працював у міськкомі партії.
1999-2000 роки – міністр охорони здоров’я України.
1997-2003 роки – секретар наглядової ради Національного фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна – дітям».
2000 рік – науковий консультант Президента України Леоніда Кучми.

Раїса Богатирьова: біографія жінки включає факт близької дружби з дружиною Кучми Людмилою, яка привела Богатирьову до елітного клубу «Орден святого Станіслава», за членство в який сплачувались величезні гроші нібито на розвиток держави і добрі справи. Збирала внески людина з кримінальним минулим Павло В’ялов.

2004 рік – довірена особа кандидата в президенти Віктора Януковича.
2007 рік – секретар Ради національної безпеки і оборони України (на пост Богатирьову призначає тодішній президент Ющенко).
1 вересня 2008 року – за рішенням Політичної Ради Партії Регіонів Богатирьову виводять зі складу керівних органів партії та позбавляють партквитка. Привід до виключення -позіція Раїси Васильєви щодо грузино-осетинського конфлікту. Однак, як відомо, Віктор Янукович дізнався тоді про передбачуване призначення Раїси Василівни і поставив їй ультиматум: вона повинна відмовитися від цієї посади або буде виключена з партії. Звісно, Богатирьова для себе вже все вирішила, інакше Віктор Ющенко не заявив би публічно про кадрову ініціативу громадськості.
14 лютого 2012 рік – указом Президента України В. Ф. Януковича звільнена з посади ССНБУ, призначена Віце-прем’єр-міністром України – Міністром охорони здоров’я України.
2012-2014 роки – міністр охорони здоров’я України в уряді Миколи Азарова.

2014 рік, жовтень – фаворитку бандитської «сім’ї» оголошують у державний розшук за підозрою в розкраданні бюджетних коштів на суму шість з половиною мільйонів гривень.

Махінації

Її турбота про здоров’я українців, «потрібні» щеплення – тільки можливість заробити побільше грошей. На рахунку екс-чиновниці не одна махінація. Свого часу Раїса Богатирьова вирішила активно просувати вакцину від папіломавірусу. Більш того, це щеплення позиціонували навіть як засіб від раку і рекомендували жінкам і дівчаткам-підліткам. Вартість однієї дози на той момент становилу 1 тисчяу гривень. А робити щеплення треба було двічі-тричі.

Так екс-міністр заробляла на простих українських сім’ях і розвивала свій із сином Олександром бізнес. Як відомо, мати й син стали власниками донецьких компаній «Сінбіас Фарма» і «Онко Дженерікс» з виробництва унікальних онкопрепаратів. Аякже! Вигідні підприємства, коли навколо стільки онкохворих дітей і дорослих… Та, бізнес-інтереси у екс-міністра завжди були на першому місці.
Поки Раїса Богатирьова перебувала в міністерстві, вартість на ліки за 1 рік виросла на 25%. Більш того, за її ініціативи під забороною опинилися анальгетики і знеболюючі в аптеках – продажі велися тільки за рецептами. І щоб здійснити рецептурну покупку звичайного знеболюючого, необхідно було піти на прийом до дільничного та отримати рецепт. Всім лікарям дали вказівку виписувати виключно медикаменти «Дарниці» або «Фармстандарт-Біоліка», що належала сину екс-чиновниці.
А чого тільки варті смертельні вакцини Богатирьової для щеплень від гепатиту В. Міністерство охорони здоров’я по тендеру закупило її у «Фармстандарт-Біолік». До торгів допустили 2 підприємства. Виграло, звичайно ж, «Фармстандарт-Біолік», а друге було нікому невідоме з ідентичною вакциною, як і у переможця. Подейкували, що воно – дочірня компанія тендерного «конкурента». А вартість угоди -1,6 мільярдів гривень. Але яка їй справа до того, що гинули діти, якщо на кону такі гроші?
Як виявилося, вакцина виготовлялася з грубими порушеннями виробничих технологій. За неофіційними даними, від щеплень загинули 11 дітей. З’ясувалося, що препарат вироблявся на Кубі й завозився до нас в країну в 20-літрових діжках. Вакцина доставлялася на підприємство «Фармстандарт-Біолік». Тут вакцину просто розбавляли, і її ставало вдвічі більше, потім розливали в ампули, маркували. Згідно з попередніми перевірками підконтрольного Богатирьовій відомства, препарат був найвищої якості. Пізніше держслужба лікарських засобів заборонила реалізацію препарату.
І це ще не всі махінації політика в спідниці. Раїса Василівна Богатирьова вирішила заробити й на шкідливих звичках українців. Ну, треба ж їй було купувати дорогі речі в бутіку «Луї Віттон». Причому, робила вона це просто в робочий час. Свого часу екс-міністр навіть стала зіркою YouTube з цього приводу.
Ймовірно, щоб купити чергову сумочку Hermes Birkin вартістю понад 8,5 тисяч доларів, Раїса Богатирьова починає займатися… контрабандою цигарок. У 2012 році словацькі прикордонники викрили тунель через кордон з Україною, де вагонами перевозилися нелегальні цигарки.
Як виявилося, значна частина контрабандних цигарок виготовлялася на донецькій шахті «Запревальна». Тут діяла підпільна тютюнова фабрика під назвою «Хамадей». Тільки, крім офіційної продукції, на фабриці вироблялися й нелегальні цигарки «Мальборо», «LM».
20 березня 2015 рік – київський Печерський районний суд заочно заарештував екс-міністра охорони здоров’я. Через місяць Генпрокуратурою було заарештовано все майно Богатирьової.
2015 рік, липень – київський Печерський районний суд дозволив Генпрокуратурі застосувати до неї процедуру спеціального розслідування, що дозволяє заочне засудження.

Декларація

Згідно з даними за 2012 рік, Богатирьова Раїса Василівна отримала суму сукупного доходу в розмірі 552 тисячі 71 гривня. Заробітна плата, інші виплати та винагороди склали 317 тисяч 262 гривні. Страхові виплати – 198 тисяч 89 гривень. Інші види доходів – 36 тисяч 720 гривень. Загальна площа квартири – 21,34 м². Інше нерухоме майно – 143,3 м² (апартаменти знаходяться в Ялті).
Цікаво, що за оприлюдненою декларацією за 2011 рік, сукупний дохід Богатирьової склав 641 тисячі 634 гривні. Заробітна плата, інші виплати та винагороди – 403 тисячі 264 гривні, 6 тисяч 657 гривень – дохід від науково-викладацької діяльності, 198 тисяч 089 гривень – пенсійні виплати, 33 тисячі 624 гривні – матеріальна допомога. Тим часом дохід чоловіка Раїси Василівни за рік склав 338 тисяч 277 гривень.
У користуванні сім’ї Богатирьової були такі транспортні засоби: Mersedes-Bens GL 450 2007 р.в., Lexus GS 300, 2006 р.в., Toyota Land Cruiser, 1996 р.в. На дружину екс-міністра зареєстровані земельні ділянки площею 530, 600 і 671 м², квартира в столиці площею 255,6 м², нежитлове приміщення в Одесі площею 129,3 м², а також гараж площею 17,9 м².

Новини

2006 рік – донецька «дива» піддалася пластичній операції. Як лікар, вона довго шукає і вибирає кращого пластичного хірурга. Процедура на обличчі обійшлася леді в п’ятдесят тисяч євро (близько півмільйона гривень).
Жінка поміняла зовнішність якраз перед виходом на нову посаду. Лікар-політик кардинально змінилася. Для пластичної операції Богатирьова вибрала час новорічних канікул в Раді. У крісло секретаря Ради національної безпеки і оборони України сіла білявка, що стала більш стрункою та молодою.

Сама регіоналка не зізнавалася в тому, що зробила пластику. Своє перетворення жінка пов’язувала зі здоровим способом життя, відмовою від кави, пива, цигарок. Але насправді ЗМІ вдалося дізнатися справжню правду щодо її омолодження.

Крім того, що їй зробили підтяжку шкіри обличчя та підборіддя, ще відкачали жир із сідниць, живота та стегон.

Богатирьова Раїса, останні новини: журналістам вдалося дізнатися, де ховається екс-міністр. Не тільки вона, а й багато інших чиновників, які працювали за часів правління Януковича, проти яких порушено кримінальні справи, повтікали й облаштувалися в Криму. Відомо, що Раїса Василівна живе зараз в смт Форосі, розташованому на південному березі Кримського півострова.
19 вересня 2016 року – адвокат Богатирьової Дмитро Бєляєв повідомляє, що Інтерпол припинив її розшукувати, оскільки терміни, відведені українським законодавством на проведення слідчих дій по її справі, минули. Однак Генеральна прокуратура стверджує, що це рішення не впливає на хід розслідування.
В Україні сім’ї Богатирьової належать три маєтки. Інакше ці будинки, як середньовічними замками, не назвеш. Вони знаходяться в «зеленій зоні» – біля Конча-Заспи під Києвом. Поруч – березовий гай, сосновий бір. Території просто величезні: з тенісним кортом, басейном, барбекю, садовим будинком тощо. В одному з маєтків – мощена каменем величезна набережна, причали, гаражі для авто, елінг для човнів.
Її державна дача в Конча-Заспі – це двоповерховий палац із колонадою на вході й басейном на території. За ним є ще й гостьовий двоповерховий будинок. Раїса Богатирьова також власниця квартири в столиці на Печерську. Як відомо, суд заарештував її нерухомість.
Однак в 2015 році син Ігор подав апеляцію і відвоював у судах 0,46 га землі на острові в селі Плюти, що під Києвом. Тепер він залишається власником «скромної» земельної ділянки. Зараз на острові знаходиться котеджне містечко закритого типу, і ціна ділянок там – вісімнадцять тисяч доларів за одну сотку.
Згідно з даними реєстру майнових прав, Ігорю Богатирьову належить тепер ділянка з господарськими спорудами, житловим будинком площею 475 м², гостьовим будинком площею 402 м², будинком охорони. Є там навіси, альтанки і т.д. Раніше сім’я екс-міністра охорони здоров’я відрізнялася рейдерськими захопленнями земель. Родині вдалося незаконно відвести, а потім приватизувати близько двохсот сорока гектарів землі.
Раїса Василівна передала свій досвід синам. Вони знали всі хлібні місця. І не тільки фармакологія стала тією галуззю, де заробляли шалені гроші. Її чоловік кілька років при різних президентах також успішно заробляв гроші в українському фонді підтримки підприємництва. І кошти через структуру проходили величезні. Куди поділися – загадка.

Відео


Дата народження
06 січня 1953
Країна
Росія
Соцмережі