Дата народження
14 червня 1990
Країна
Україна
Соцмережі
138

Регіна Тодоренко

Телеведуча, співачка, композитор

Дата народження: 14.06.1990 р.

Рідне місто: Одеса

Зірка телешоу «Орел і решка» ще в ранні роки визначилася зі своєю професією. Однією з її пристрастей став шкільний театр «Балаганчик», в якому вона була аматорською актрисою. Паралельно Регіна вчилася співати та танцювати. Але, незважаючи на схильність до творчості, отримавши середню освіту, Регіна Тодоренко стала вивчати транспортні технології та системи в Одеському національному морському університеті. Все-таки незабаром дівчина кинула навчання в цьому ВНЗ і вступила на факультет акторської майстерності в КНУ культури та мистецтв. Свою професійну кар'єру Регіна Тодоренко почала в 2007-му році. Її стартом став телеконкурс «Золота десятка». Регіна стала ведучою цієї програми. Талановиту дівчину запримітила Наталя Могилевська. Саме вона запросила Регіну на українську «Фабрику зірок». Регіна Тодоренко прийняла цю пропозицію і стала фіналісткою конкурсу. Після участі в ньому молода співачка увійшла до складу групи «Real O».

У 2009-му році вона почала співпрацювати з Русланом Квінтою як співавтор пісень. Цей творчий дует створив безліч популярних треків для зірок шоу-бізнесу.

У 2010-му році вийшла в світ перша платівка групи «Real O». Але Регіні не довелося довго співпрацювати з цим колективом. Через чотири роки Регіна Тодоренко залишає його. Незабаром вона успішно проходить кастинг на посаду телеведучої програми «Орел і решка».

У 2015-му році Регіна почала сольну співочу діяльність. Цей дебют ознаменувала пісня «Heart's Beating».

У 2016-му році в реліз вийшов перший сольний альбом співачки. Він отримав назву «Fire».

З 2016-му році телеведуча випустила свою лінію одягу для активного відпочинку і подорожей. Вона отримала назву «Generation TR».

У 2017-му році Регіна Тодоренко стала обличчям бренду «L'Oreal Paris», який представляла на Канському фестивалі.

У 2017-му році українська артистка отримала головну роль в російській виставі «Заклади дружину в ломбард».

У 2017-му році Регіна пішла з шоу «Орел і решка». Але розставання з телебаченням не було довгим. Незабаром вона з'явилася в ефірі каналу «П'ятниця!» як  ведуча шоу «Мейкапери».

У 2018-му році вона стала ведучою авторського телешоу «П'ятниця з Регіною». Артистка також веде музичну програму «Голос вулиць» і шоу «Орел і решка. Росія".

Регіна також знімається в кліпах і рекламних роликах.

Особисте життя

У 2014-му році Регіна Тодоренко почала зустрічатися з продюсером Микитою Трякіним. Через три роки пара розлучилася.

У 2018-му році в артистки зав'язалися серйозні стосунки з Владом Топаловим, колишнім солістом групи «Smash !!». Співак був її партнером по театральній п'єсі «Заклади дружину в ломбард».

Скандали

У 2017-му році в одному з інтерв'ю Регіна Тодоренко розповіла, що у ведучих шоу «Орел і решка» немає безлімітної золотої карти, а шикарні номери, в яких вони нібито живуть, беруться в оренду під зйомки всього на пару годин. Бюджет кожної програми жорстко обмежений. Ця заява вкрай обурила генерального продюсера програми Нателлу Крапівіну. Вона зазначила, що ведуча обдурила публіку. Нателла також підкреслила, що за неправдиві коментарі Регіна буде оштрафована і, можливо, звільнена. Сума штрафу може скласти 2 млн руб.

Статок

У 2017-му році в одному з інтерв'ю Регіна повідомила, що її заробіток коливається в межах 3000-5000 USD на місяць.

Дата народження
14 червня 1990
Країна
Україна
Соцмережі