Дата народження
23 серпня 1971
Країна
Україна
Соцмережі

Українська театральна та кіноакторка, громадська активістка. За версією журналу «Фокус» 2017 року, увійшла до 100 найвпливовіших жінок України. Лауреатка багатьох театральних премій, зокрема двічі лауреатка найпрестижнішої театральної премії України «Київська пектораль». Міжнародне визнання отримав фільм "Гніздо Горлиці", де Зюбіна зіграла головну роль.

Дата народження:
23.08.1971 р.
Рідне місто:
Ужгород

Римма Зюбіна народилася в простій родині військового. Її мати була родом із Чернігівської області, батько - уродженець Сум. Старша сестра Лариса - народилася в Чернівцях.

Коли Риммі виповнилося 3 роки, її сім'я за службовим обов'язком батька переїхала в Угорщину. Саме там Римма визначилася зі своїм життєвим покликанням, у цьому їй допомогла «Попелюшка». Побачивши цей спектакль, головну роль у якому грала її сестра, Римма вибрала майбутню професію. Мрія про акторську кар'єру міцно заволоділа мріями дівчинки. Римма Зюбіна стала наполегливо втілювати свої артистичні пристрасті.

Шлях до професії вона почала з занять балетом. Пізніше вона вступила до музичної школи.

У віці 8-ми років Римма Зюбіна повернулася в Закарпаття. Там вона почала навчання в дитячій театральній студії «Ровесник».

Варто відзначити, що з ранніх років дівчинка брала участь у багатьох творчих конкурсах на радіо і телебаченні, а також виступала читцем поезії та ведучою на різних заходах.

Після школи Римма Зюбіна вступила в культурно-просвітницьке училище, яке вона закінчила з червоним дипломом. Пізніше дівчина отримала пропозицію про співпрацю відразу від трьох професійних театрів. Але їй довелося відкинути їх, щоб продовжити навчання.

Римма переїхала до Києва, де вступила на режисерський факультет в інститут культури і мистецтв. Однак після першого курсу дівчині довелося перейти на заочну форму навчання. Причиною стала професійна затребуваність.

Здобувши вищу освіту, Римма Зюбіна вступила в трупу Ужгородського обласного драматичного театру.

У 1991-му році актриса продовжила свою кар'єру в Києві. Вона увійшла до складу трупи професійної театральної студії камерної п'єси. Потім вона співпрацювала з театром юного глядача, театром драми і комедії на Лівому березі Дніпра, театром «Золоті ворота» та театром «Сузір'я».

У 1992-му році Римма Зюбіна дебютувала в кіно. Актриса отримала головну роль у картині «Про Шалене кохання, снайпера і космонавта».

У тому ж році актриса почала свою кар'єру на телебаченні. Вона стала ведучою дитячої програми «Еники-Беники» (канал УТ-1).

Через 2 роки вона зайняла пост ведучої сімейної програми «Лего-Експрес».
У 1994-му році Римма Зюбіна розпочала співпрацю з театром «Брама».
У 1997-му році актриса увійшла в трупу Київського молодого академічного театру.
Римма Зюбіна є володаркою багатьох престижних нагород, в тому числі вона була удостоєна премією «Київська пектораль».

Римма Зюбіна бере активну участь у розвитку українського мистецтва.

Особисте життя

Чоловіком Римми є театральний режисер Станіслав Мойсеєв. Пара познайомилася завдяки співпраці в Ужгородському драмтеатрі.

У 1998-му році у подружжя народився син Данило. Хлопчик з двох років знімається в кіно.

Скандали

У 2018-му році в одному зі своїх інтерв'ю Римма Зюбіна заявила, що український кінематограф до сих пір працює на Росію. Незважаючи на все, українські кіношники продовжують штампувати серіали під замовлення РФ. Римма Зюбіна стала однією з небагатьох актрис, яка відмовилася від роботи для російського ринку. Заради своїх принципів вона готова витримати професійний простій. Як повідомила актриса, у 2017-му році у неї було всього 6 знімальних днів.

Статок

Римма Зюбіна - одна з найбільш затребуваних українських актрис. Проте її доходи ще не підраховані пресою.

Дата народження
23 серпня 1971
Країна
Україна
Соцмережі