Дата народження
08 серпня 1972
Країна
Україна

Родіон Абашев

Абашев Родіон Анатолійович: депутат Одеської облради та віцемер Ізмаїла, фігурант розслідування про присвоєння коштів з держбюджету

Абашев Родіон Анатолійович — синхронно змінює політичні партії зі своїм патроном — мером Ізмаїла та став фігурантом розслідування про привласнення більше, ніж 600 мільйонів гривень.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Родіон Анатолійович Абашев народився 8 серпня 1972 року у місті Братськ Іркутської області, Російська Федерація. У віці п'ятнадцяти років переїхав до міста Ізмаїл Одеської області.

Освіта

Родіон закінчив Ізмаїльський технікум механізації та електрифікації сільського господарства та Таврійську державну агротехнічну академію. Проходив строкову службу в лавах радянської армії.

Сім’я

Абашев перебуває у шлюбі. Дружину звуть Наталя. Вона займається підприємницькою діяльністю. Згідно з сайтом youcontrol, основний вид її діяльності — це інші види роздрібної торгівлі у неспеціалізованих магазинах.

У Родіона є один син Микита.

Кар'єра

Протягом одинадцяти років (1994 — 2005) Абашев працював у районному управлінні електричних систем міста Ізмаїл. Шість з них він був електрослюсарем, а потім обійняв посаду головного інженера.

Після нетривалого заняття підприємницькою діяльністю (техобслуговування і ремонт автомобілів) Родіон влаштувався у 2006 році у компанію "Райенерго-Ізмаїл" (основний вид діяльності — електромонтажні роботи). Працював тут на посадах головного інженера і директора. Засновниками компанії є син Абишева — Микита та дружина мера Ізмаїла Андрія Абрамченко — Ірина.

У 2010 році Абашев став держслужбовцем. Він отримав посаду заступник міського голови Ізмаїла. Родіон відповідав за питання діяльності виконавчих органів. Через рік він став першим заступником ізмаїльського міського голови.

У 2015 році Родіон успішно балотувався до Одеської обласної ради від БПП "Солідарність". Депутат член постійної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності.

Компромат

Засоби масової інформації відмічають, що Абашев — багаторічний соратник мера Ізмаїлу Андрія Абрамченко та "переходить з партії в партію синхронно зі своїм патроном".

У 2019 році за даними ЗМІ, Родіон Абашев став фігурантом досудового розслідування стосовно голови одеської облради Анатолія Урбанського за фактами привласнення коштів держбюджету на суму понад 660 млн гривень.

"Державне бюро розслідувань за фактами безпрецедентних крадіжок коштів державного бюджету направило повістки про виклик на допит одинадцяти фігурантам зазначеного розслідування". Серед них опинився й віцемер Ізмаїла.

У 2012 році у місцевій пресі з'явилася інформація про те, що віцемер Ізмаїла Абашев написав заяву про відставку за власним бажанням. З чуток, чиновник прийняв таке рішення "під тиском секретаря Ізмаїльської міської ради Євгена Пундика".

Декларація

У березні 2019 року Родіон Абашев опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Власної нерухомості у віцемера Ізмаїла та депутата Одеської облради немає. Зате він задекларував майно, яким володіє його дружина та її родичі: квартира (70,2 кв.м.), земельна ділянка (187 кв.м.) та нежитлове приміщення магазину (116,2 кв.мМ.) в Ізмаїлі. Рухомого майна, в тому числі автомобілів у Абашево немає.

Зарплата Родіона у Виконавчому комітеті міської ради Ізмаїла склала 400 тисяч. Підприємницька діяльність принесла Наталії у 2018 році 989 тисяч. Ще сто тисяч вона отримала за продаж цінних паперів і корпоративних прав.

Банківських рахунків Родіон Абашев не має. Готівковими коштами він задекларував 450 тисяч гривень. А ось фінансові активи своєї дружини депутат і віцемер в декларації не вказав.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=t-zZFkGuQJc 

Дата народження
08 серпня 1972
Країна
Україна