Дата народження
01 червня 1984
Країна
Україна
Соцмережі

Роман Андронійчук

Андронійчук Роман Степанович: депутат міської ради Вінниці, який підтримує підняття земельного податку у десять разів

Андронійчук Роман Степанович - депутат міської ради, один з найбільших землевласників, що підтримує підняття земельного податку в десять разів

Біографія

Роман Степанович Андронійчук народився 1 липня 1984 року в селищі Глибока Чернівецької області.

Освіта

Після закінчення у 2001 році міського ліцею № 3 медичного профілю у місті Чернівці, Роман вступив до Буковинського державного медичного університету на факультет "Лікувальна справа".

Через два роки Андронійчук перевівся до Вінницького національного медичного університету ім. Пирогова. У 2006 році він отримав диплом за спеціальністю "Стоматологія".

Сім’я

Роман одружений. Обраницю депутата звуть Зоряна. У подружжя є одна дочка - Христина.

Кар'єра

З 2006 року Роман займається бізнесом. Він є фізичною особою - підприємцем.

Майже рік (з лютого по листопад 2011 року) Андронійчук керував відділом комерційної нерухомості у Концерні "Поділля". Потім протягом двох років він очолював ТОВ "Поділлятрейдінвест-А". Андронійчук - власник та кінцевий бенефіціар приватного підприємства "Беновен" (основний вид діяльності - будівництво житлових і нежитлових будівель).

У жовтні 2015 року Роман успішно балотувався у Вінницьку міську раду від партії "Вінницька Європейська стратегія" (територіальний виборчий округ 10). Андронійчук - голова постійної комісії міської ради з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

Згідно з даними, поданими у деклараціях за 2016 рік, Роман увійшов до п'ятірки найбільших землевласників Вінницької міської ради. У 2018 році, відповідно до інформації сайту Ізбірком, Андронійчук став одним з депутатів, який не пропустив жодного засідання міської ради.

Журналісти відзначають, що Роман, як і інші депутати фракції "Вінницька європейська стратегія", завжди голосують дотримуючись партійної лінії.

Компромат

У 2019 році ініціативна група громадських організацій, яка подала проєкт рішення про зменшення земельного податку у Вінниці, вирішила зібрати депутатів міськради. Питали про те: платять вони земельний податок, будуть голосувати за його зменшення, і альтернативні джерела наповнення бюджету?

Роман Андронійчук заявив, що підтримує підняття земельного податку в десять разів. "Правильно сказав заступник міського голови Скальський, що з 1996 року не підвищувався тариф на податок на землю, а всі інші, як мінімальна зарплата, були підняті більш ніж в 20 разів. Як і пенсія і як прожитковий мінімум".

Але журналісти відзначають, що "про зміну у розрахунку земельного податку та прив'язку розрахунку нормативно-грошової оцінки землі, затвердженої у Вінниці у 2014 році в розмірі 290 грн за кв.м., депутат не знав.

"Я на рахунок цього не можу вам сказати. Будуть звернення, будемо вивчати. Я за правду, я за те, щоб були надходження в бюджет, щоб ми могли як міська рада ремонтувати сади, школи і щоб людям було не важко платити", - пояснив депутат.

Також Роман повідомив, що "всі податки сплачує, але скільки повинен заплатити земельного податку не пам'ятає".

Декларація

У березні 2019 року Роман Андронійчук опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат міської ради задекларував сім земельних ділянок. Три знаходяться у власності Романа, інші чотири - орендує. Йому також належить три нежитлових приміщення (62,1 348,2 та 1156,3 кв.м.), три квартири (29,7, 13,8 та 20,9 кв.м.), а також один житловий будинок (129,5 кв.м.). Зоряна володіє ще однією квартирою (110,5 кв.м.).

Пересувається Андронійчук на автомобілі Lexus RX 200T 2017 року випуску (вартість півтора мільйона), його дружина - на Toyota RAV4 2017 року випуску (вартість півтора мільйона).

Сукупний дохід вінницького депутата у 2018 році склав 885 тисяч гривень (дохід від заняття підприємницькою діяльністю, від відчуження рухомого майна та від надання майна в оренду).

Зоряна Андронійчук поповнила сімейний бюджет на 1,2 мільйона (дохід від надання майна в оренду і від відчуження нерухомого майна).

Готівковими коштами Роман задекларував 90 тисяч доларів, 750 тисяч гривень, у дружини - 55 тисяч доларів та 575 тисяч гривень. Ще 75 тисяч доларів Андронійчук зайняв третім особам.

Депутат Роман Андронійчук теж вважає, що на сьогодні найнадійніше позичати гроші третім особам:

"Не боюсь позичати гроші. Бо вдома тримати їх небезпечно, а у банках ще небезпечніше. Тому таке було прийнято рішення вдома позичити під бізнес".

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=XqGNQ7LS4O0 

Дата народження
01 червня 1984
Країна
Україна
Соцмережі