рейтинги
рейтинги
27 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
12 жовтня 1995
Країна
Україна
Соц.мережі

Роман Гладиш

Біографія

Роман Гладиш - український велогонщик. Народився в 1995 році у Львові. Є вихованцем спортивної дитячо-юнацької школи «Локомотив». Тренується під керівництвом Адріани Ковбасюк та Василя Шаповалова. Є вихованцем училища фізкультури у Львові.

Кар'єра

Спортивну кар'єру Роман Гладиш починає в 2011 році. Виграє безліч трофеїв на національних першостях з велосипедного спорту. У 2014 році стає абсолютним чемпіоном країни.

Роман Гладиш вкрай успішно виступає на чемпіонатах Європи. У 2014 році молодий спортсмен виграє срібну медаль на першості континенту серед юніорів.

У 2017 році Роман Гладиш стає третім на чемпіонаті Європи в категорії «скретч». У 2018 році український велогонщик виграє Чемпіонат континенту.

Досягнення

Роман Гладиш - найсильніший велогонщик сучасної України. Багаторазовий чемпіон країни. Призер і Чемпіон Чемпіонатів Європи. За свої спортивні досягнення Роман Гладиш нагороджений премією імені В'ячеслава Чорновола.

Чутки і скандали

Критикою в соціальних мережах для Романа Гладиша закінчився Чемпіонат світу з велотреку 2018 року. Тоді українська збірна полетіла додому без жодної медалі, а її головна «надія» - зупинилася за крок від трійки кращих. Експерти спорту і фанати велогонок звинуватили Гладиша в «зірковості». Чемпіона критикували за те, що він не намагався виграти на першості світу і не доклав достатніх зусиль для виграшу. Роман Гладиш і його тренери звинувачувалися в непрофесіоналізмі і недостатній підготовці до найпрестижніших змагань.

Статки і джерела доходів

Роман Гладиш отримав кілька десятків тисяч доларів в якості призових за свої численні перемоги на міжнародних змаганнях. Спортсмен також отримує фінансову підтримку від Міністерства спорту, оцінювану в більш ніж 200 тисяч гривень.

Особисте життя і сім'я

Роман Гладиш - неодружений. Постійно проживає і тренується в Києві і у Львові. Любить активний відпочинок, спілкування з друзями і подорожі.

Фото і відео


Дата народження
12 жовтня 1995
Країна
Україна
Соц.мережі