Дата народження
14 листопада 1963
Країна
Україна
Соцмережі

Роман Ілик

Заступник міністра охорони здоров'я України. Відповідає за реформу ринку лікарських засобів, урядову програму "Доступні ліки" та Національний перелік основних лікарських засобів.

Біографія

Роман Романович Ілик народився 14 листопада 1963 року у місті Борислав Львівської області. За освітою лікар-стоматолог.

Кар'єра

Роман Ілик стоматологом починав працювати в Дрогобичі, де трудився з 1987 по 2001 рік у місцевій стоматологічній поліклініці.

У 1996 році заснував стоматологічну клініку "Рома".

У 2001 році переїхав до Львова, де спочатку був асистентом, а потім доцентом кафедри ортопедичної стоматології в медичному університеті.

У період з 2010 по 2012 роки Роман Ілик на платній основі був помічником народного депутата Віктора Швеця.

Досягнення

У 2013 році став кандидатом медичних наук.

У 2006 році Романа Ілика обрали депутатом Львівської обласної ради. Протягом року (2009-2010) був заступником голови облради.

У 2012 році став народним депутатом, перемігши у мажоритарному окрузі у Львівській області. В українському парламенті займався питаннями охорони здоров'я.

У квітні 2016 року призначений на посаду заступника міністра охорони здоров'я.

Чутки і скандали

У ЗМІ з'явилася інформація, що в 1990-х роках Роман Ілик був причетний до кримінального світу. Сам політик цю заяву назвав провокацією з метою змішати його ім'я з брудом.

Статки і джерела доходів

Заступник міністра в декларації за 2017 рік вказав, що в його власності знаходиться три земельні ділянки та два житлових будинки у Львівській області. У столиці України чиновник живе в орендованій квартирі.

Згідно з декларацією, у Романа Ілика немає власного автомобіля або іншого транспортного засобу.

У 2017 році зарплата чиновника в міністерстві склала 444 тисячі. Три тисячі гривень принесло йому викладання у Львівському медичному університеті. Дружина заступника міністра заробила майже 50 тисяч гривень.

Готівковими коштами у Романа Ілика задекларовано два з половиною мільйони гривень, у його дружини - більше мільйона гривень. На рахунку в банку у чиновника 224 тисяч гривень.

Особисте життя і сім'я

Дружину заступника міністра звуть Ірина. Вона за освітою педагог. У подружжя троє дочок. Старша, Олена, керує в Дрогобичі клінікою "Рома", яку заснував Роман Романович. Середню дочку звати Романія. Працює стоматологом у клініці Заболоцького. Молодша дочка Арета - студентка Львівського університету.

Фото і відео

Дата народження
14 листопада 1963
Країна
Україна
Соцмережі